סולר קפלינסקי רשלנות רפואית malpractice
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

עורך הדין עופר סולר, ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

המשרד המוביל בישראל לייצוג נפגעי רשלנות רפואית, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

פנו לקבלת חוות דעת מקצועית >>
עו"ד עופר סולר מומחה ברשלנות רפואית

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עו"ד עופר סולר, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

לקבלת חוות דעת מקצועית >>

בית חולים שיבא תל השומר

מחבר: 16/08/2020 16:14

בית החולים שיבא תל השומר הוקם בשנת 1948, מספר שבועות לאחר קום המדינה כבית חולים צבאי. כחמש שנים לאחר מכן הפך להיות בית חולים אזרחי המשרת את תושבי תל אביב, רמת גן ומרכז גוש דן. בית החולים נקרא על שמו של פרופסור חיים שיבא, שניהל את בית החולים ונפטר בשנת 1971.

כיום המרכז הרפואי מורכב משלושה בתי חולים שונים הממוקמים בשטחים נפרדים - בית החולים לילדים על שם ספרא, בית החולים השיקומי ובית החולים הכללי. בנוסף, בשטחו של המרכז הרפואי נמצא המרכז של הוועד הארצי לבית חולים ממשלתיים.

בית חולים שיבא תל השומר משתרע על פני שטח של כ-600 דונם ומקיים בתוכו חדר מיון ענק ומחלקות אשפוז רבות, השוכנות ברובן במבנים נפרדים.

המרכז מוביל את הישגי המדע והרפואה בישראל ונחשב למרכז רפואי שלישוני, אשר מתקיימת בו פעילות אקדמית ומחקרית מובילה ומגוונת. במרכז נערכים לימודים של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב על שם סאקלר.

המרכז הרפואי על שם חיים שיבא נחשב למרכז הגדול ביותר בארץ ולאחד המרכזים הגדולים והמפותחים ביותר בכל אזור המזרח התיכון. בנוסף לשירותי הרפואה שמפעיל המרכז ניתן למצוא בו חניון ענק, שני מרכזי מסחר גדולים, זוג בתי מלון, תחנות דלק ובנקים.

מנהל המרכז הרפואי המשולב ע"ש חיים שיבא כיום הנו פרופ' יצחק קרייס.

הסגל הרפואי של המרכז הרפואי מונה כ-6,000 אנשי מקצוע וביניהם כ-850 רופאים, המחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר ברפואה האבחונית, הטיפולית והשיקומית.

בבית החולים שיבא תל השומר כ-1,700 מיטות ומבוצעות מדי שנה קרוב ל-4 מיליון בדיקות וטיפולים רפואיים ליותר ממיליון מטופלים, כולל החולים הקשים ביותר וזאת ברפואה המתקדמת ביותר מבחינה טכנולוגית.

הגישה הטיפולית

באתר בית החולים שיבא תל השומר נכתב "הפילוסופיה הרפואית שאומצה על ידי שיבא מעמידה את המטופל במרכז העשייה. ההתייחסות לחולה היא "לאדם כמכלול", ממנה נגזרת התייחסות מסורה ורגישה לצורכי הפרט וזאת על אף העובדה שמדובר במרכז רפואי גדול והומה מבקרים, עם תנועת חולים ערה. המטרה שלנו היא להבטיח לכל מטופל ובני משפחתו יחס אנושי ומתחשב כחולה וכאדם. לשם כך, תכננו ועיצבנו את בית החולים המתחדש שלנו כך שמובטחת לחולה תמיד נוחיות מקסימלית.

הסגל הרפואי של בית החולים מחויב למתן טיפול מסור, המבוסס על החידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ברפואה. כדי לשמור על הראשוניות הרפואית, מושקעים מדי שנה עשרות מיליוני דולרים במחקר ובטכנולוגיות רפואיות. הסגל הבכיר בשיבא קשור למרכזים עולמיים מובילים של רפואה ומדע ומבצע מחקרים משותפים והשתלמויות הדדיות קבועות במרכזים אלו.

המרכז הרפואי ע"ש שיבא חותר לחולל מהפכה בסטנדרטים המקובלים בעולם בטיפול רפואי, במטרה לצמצם ואף למנוע טעויות רפואיות. באמצעות אימוץ שיטות טכנולוגיות מתוחכמות של אימון וחקר ביצועים, דוגמת השימוש בסימולאטורים רובוטים ודו"חות מבצעיים, שיבא פורץ דרכים חדשות בחינוך הרפואי ובפיתוח המיומנויות הקליניות.

המרכז הארצי לסימולציה רפואית (מס"ר), מאמן רופאים ואנשי סגל רפואי ופרא-רפואי של המרכז הרפואי וכן של שאר הגופים העוסקים בבריאות בארץ. מס"ר גם משמש כמודל להקמת מרכזים דומים בעולם. הפעילות החשובה של מס"ר הצליחה להפחית באופן משמעותי את שיעור השגיאות הרפואיות ולהפיק נוהלי עבודה משופרים עבור מוסדות רפואיים רבים בישראל ובעולם.

המרכז הרפואי ע"ש שיבא מהווה כר לפיתוחן של טכנולוגיות רפואיות. בבית החולים מתבצעים מחקרי בסיס ומחקרים קליניים. מדענים ורופאים של בית החולים מבצעים מחקרים משותפים עם טובי החוקרים והרופאים באוניברסיטאות ובתי חולים ברחבי העולם. הם מפתחים מכשור רפואי מתקדם בשיתוף הדוק עם ראשי התעשייה הטכנולוגית והפרמצבטית ועם חברות היי-טק.

מחויבותו של המרכז הרפואי ע"ש שיבא להגיש סעד ומרפא לכל נצרך חוצה את גבולותיה של מדינת ישראל. במהלך השנים הענקנו שירותים רפואיים לתושביהם של אזורי מצוקה רבים בעולם ובכלל זה בקובוסו, בארמניה, בקמבודיה, בסרי לנקה, בפרו, ברואנדה ובצ'רנוביל.

לבית חולים שיבא מגיעים מטופלים מארצות במזרח אירופה ואגן הים התיכון, משטחי הרשות הפלסטינית ומארצות המזרח התיכון ובתוכם גם מדינות שאינן מקיימות יחסים דיפלומטיים עם ישראל. בית החולים מקיים גם הסכם לשיתוף פעולה רפואי עם ממשלת קפריסין. בנוסף, בית חולים שיבא מעורב ביזמות בין-לאומית של ייעוץ בהקמת בתי חולים והכשרת הצוותים הרפואיים באפריקה ובמזרח אירופה".

מדריך השירותים

בבית החולים תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים רפואיים ובכלל זאת המחלקה לרפואה דחופה - מיון, המערך האונקולוגי - מערך הסרטן, המערך ההמטולוגי, מרכז הלב, חזה וכלי דם, המערך הכירורגי, המערך הפנימי, המערך הגריאטרי, המערך הפסיכיאטרי, המערך השיקומי, המרכז לנשים ויולדות ע"ש יוסף בוכמן ובית החולים אדמונד ולילי ספרא לילדים.

מרפאת אורולוגיה, אורח חיים בריא, אורתופדיה, איזון תרופות במבוגרים, אימונולוגיה קלינית, אנגיואדמה ואלרגיה, אנדומטריוזיס, אנדוקרינולוגיה, אנטיקואגולנטים (מדללי דם), אף אוזן גרון, בנק הזרע, בריאות הנפש, בריאטריה - השמנת יתר, גנטיקה, גסטרואנטרולוגיה - מחלות דרכי העיכול, גריאטריה.

דימות - רנטגן, MRI ,CT, המופיליה וקרישת דם, המטולוגיה, הפרעות תנועה, הריון ולידה, המרכז לטיפול בעודף משקל, השתלות, המרכז להשתלות כליה, התפתחות הילד, טכנולוגיות מתקדמות, טראומה, טרשת נפוצה, מרפאות ילדים, מכון לשיכוך כאב, כאבי ראש, כירורגיה, מרכז מצוינות למחלות כבד, מרפאת כירורגיית כבד ולבלב - הפטוביליארית, כלי דם.

מרפאות קרדיולוגיה וניתוחי לב, לופוס, ליפידים, מחלות אוטואימוניות, מחלות זיהומיות ואיידס, מרפאה מטבולית - מחלות עצם ומינרלים, מלנומה - מכון אלה למלבאום לאימונו-אונקולוגיה, מרכז מירב - אבחון ומעקב של מחלות שד, מטיילים ומחלות טרופיות.

נוירוכירורגיה, נוירולוגיה, נפרולוגיה ויתר לחץ דם, מרפאות נשים, ספורט, סקר רפואי, עור ומין, עיניים, פה ולסת, פלסטיקה וכוויות, פסיכיאטריה, פתולוגיה, קדחת ים תיכונית משפחתית (FMF), קורונה מחלימים, ראומטולוגיה, ריאות, רפואה גרעינית, רפואה משלימה ומשולבת, רפואה מינית, רצפת האגן.

שבץ, שיב"ת - בדיקות תקופתיות, שינוי מין - ניתוחים להתאמה מגדרית, מרפאות שיקום, שמיעה שפה ודיבור, מרפאה תעסוקתית, תסמונת X שביר ונשאים.

מיקום ודרכים ליצירת קשר

בית החולים תל השומר שיבא נמצא ברמת גן. ניתן לפנות לבית החולים הבאות:

רוצה לדעת יותר על בית חולים תל השומר שיבא? עורכי הדין שלנו לשירותך גם בפורום!

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (5) | דירוגים (2)

5 stars - based on 2 reviews

קראו עוד

סגור

מיקומך באתר: רשלנות רפואית בתי חולים בישראל תל השומר

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

16 באוגוסט 2020

עורכי הדין שלנו עונים ...

עורכת הדין ארבל קפלינסקי ועורך הדין עופר סולר עונים לשאלות נפוצות בנושא רשלנות רפואית!

קרא עוד

22 בספטמבר 2020

סיבוכי הריון נפוצים שח...

אנשי הצוות הרפואי המלווים את מעקב ההריון של האם חייבים לזהות סיבוכים במהלך ההריון ולהעניק לאם ההר...

קרא עוד

01 באוקטובר 2020

הילד על הספקטרום האוטי...

לפחות ב-15% מהמקרים שבהם מאובחן ילד על הספקטרום האוטיסטי ניתן למצוא רקע גנטי, אותו ניתן היה לאבחן...

קרא עוד

04 באוקטובר 2020

נולד לך תינוק/ת הלוקה ...

במהלך מעקב ההריון, הרופא חייב ליידע אותך לגבי האפשרות לבצע בדיקות גנטיות שעשויות לאבחן בדיוק רק מ...

קרא עוד

04 באוקטובר 2020

עברת גרידה לצורך הפסקת...

לאורך השנים טיפל משרד סולר קפלינסקי במספר תביעות רשלנות רפואית שהוגשו בשל נזקים שנגרמו במהלך ביצו...

קרא עוד

13 באוקטובר 2020

אבחון תסמונת רובינשטיי...

למרות שהמדובר על תסמונת נדירה מאד, עדיין יש אפשרות וצורך לאבחן נשאות של הגן הבעייתי שגורם לתסמונת...

קרא עוד

13 באוקטובר 2020

סיבוכים אפשריים בהריון...

עכשיו חשוב לקחת בחשבון גם את נגיף הקורונה, כגורם סיכון לנשים בהריון ולעובר שברחם, לאורך חודשי ההר...

קרא עוד

18 באוקטובר 2020

רשלנות רפואית ידועה מר...

מחדל בדיקות מי השפיר בישראל! למרות שבאמצעות בדיקת מי שפיר וצ'יפ גנטי או אקסום ניתן לאבחן מאות מוט...

קרא עוד

18 באוקטובר 2020

נולד/ה לך ילד/ה עם פגמ...

הולדת ילד/ה עם פגיעה בקורפוס קלוסום ומבלי שהרופאים אבחנו את הבעיה הנדירה במהלך ההריון, עשויה להקי...

קרא עוד

21 באוקטובר 2020

הפלות חוזרות: בדיקה גנ...

האם ידעת שיש בדיקה גנטית פשוטה ולא חודרנית, שיודעת לאבחן את הסיבות לריבוי הפלות או הפלות חוזרות ב...

קרא עוד

25 באוקטובר 2020

אי הפניה לבדיקות גנטיו...

למרות הדעה הרווחת, ישנן בהחלט בדיקות גנטיות שיכולות לאבחן מוטציות גנטיות שגורמות לתסמונת רט אצל ה...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 36