עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

עורך הדין עופר סולר, ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

המשרד המוביל בישראל לייצוג נפגעי רשלנות רפואית, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

פנו לקבלת חוות דעת מקצועית >>
עו"ד עופר סולר מומחה ברשלנות רפואית

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עו"ד עופר סולר, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

לקבלת חוות דעת מקצועית >>

רוט סולר תביעות ביטוח: משפט, קידמה וטכנולוגיה

מחבר: 03/04/2024 15:04

עולמות המשפט והביטוח נתפסים, במידה רבה של צדק, כעולמות ארכאיים, המתנהלים על פי פרקטיקות שאינן מעודכנות ואינן מיישרות קו עם הקידמה. על רקע זה בולטת הפירמה רוט סולר - תביעות ביטוח, אשר מציגה חידוש פורץ דרך במגרש תביעות הביטוח.

בתחילת 2024, עורך הדין עופר סולר ועורכת הדין אדרה רוט איחדו כוחות לטובת מיזם מהפכני, המבוסס על מערכת משפטית-טכנולוגית חדשנית שהגה ופיתח עורך הדין סולר בשלהי שנת 2022. בכך, הם עדכנו גרסה בעולם המשפט המסורתי, באופן שהקפיץ את סטנדרט ואיכות ההתנהלות בתחום תביעות הביטוח הסיעודי לרמה חסרת תקדים.

עורך הדין סולר הוא מבכירי עורכי הדין בישראל המייצגים תובעים בתחום הרשלנות הרפואית, המתמחה מזה מספר עשורים בייצוג משפחות והורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים בכלל, וילדים על הרצף האוטיסטי בפרט, בתביעות פיצויים בעילת רשלנות רפואית.

ב-2022, מתוך מצוקה מהותית שזיהה בקרב משפחות רבות שייצג משרדו לאורך השנים, יזם סולר את פיתוחה של מערכת טכנולוגית מבוססת בינה מלאכותית, המאפשרת לדייק ולייעל משמעותית את הטיפול המשפטי ואת השירות הניתן ללקוחות בתביעות מול חברות הביטוח, תוך קיצור משך הטיפול בכל תביעה ומקסום הפיצוי והתגמולים המשולמים לכל לקוח.

לשם ניהול מערך התביעות הייחודי, עורך הדין סולר חבר אל עורכת הדין אדרה רוט, מעורכות הדין המצליחות והמנוסות בישראל בייצוג תובעים בתביעות נזיקין מורכבות, בתביעות ביטוח ובתחום הרשלנות הרפואית.

ביחד, הם הקימו את הפירמה רוט סולר - תביעות ביטוח, בה רוט היא השותפה המנהלת, אשר מתכללת את פעילותו המשפטית של המשרד, בסטנדרט מופתי של דיוק, ארגון, מצוינות והיעדר פשרות.

הפירמה נוסדה על רקע הטיפול ארוך השנים של שותפי המשרד בתביעות של אלפי משפחות והורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, בקיאותם בסוגיות ובמשמעויות הביטוחיות של ילדים עם צרכים מיוחדים והצורך של אותן משפחות בסיוע בהתמודדות יעילה ומדויקת מול החברות המבטחות את מרבית ילדי ישראל במסגרת הביטוח הסיעודי, הן במסגרת קופות החולים והן בפוליסות הפרטיות.

בכך שילבה קדמת הטכנולוגיה זרועות עם המצוינות האנושית ועם ניסיונם העשיר של סולר ורוט בעולמות הביטוחים ותביעות הרשלנות הרפואית, ניסיון שאין שני לו בארץ, כל זאת לטובת מטרה אחת: מתן מענה מהפכני ועילאי באיכותו עבור תביעות ביטוחיות, כזה ששינה את כללי המשחק הנהוגים מזה עשרות שנים בכל הנוגע לניהול תביעות מול חברות הביטוח בישראל.

ייעול התהליך באמצעים של טכנולוגיה מתקדמת ומומחיות אנושית ללא תחרות חוסך משאבי זמן וכסף אדירים לכל הצדדים - התובעים, עורכי הדין וחברות הביטוח - ויוצר נוף עבודה חדש לגמרי, שמתאפיין בשקיפות מול הלקוחות, בלוחות זמנים ברורים ויעילים, בהיעדר סחבת, במיצוי מקסימלי של זכויות התובעים, בדיוק מקצועי למשעי, ומעל לכל - בסטנדרט עילאי של איכות, ששובר את תקרת הזכוכית המוכרת בענף.

הסטארט-אפ המשפטי הראשון בארץ מונע על ידי תחושת שליחות עמוקה ואמונתם של סולר ורוט כי הם מהווים קול עבור תובעים ובני משפחותיהם, אשר הולכים לאיבוד בים הבירוקרטיה המסחרר, ואשר תביעותיהם, לרוב, נדחות, לאחר מלחמת התשה מצד חברות הביטוח.

הליווי הניתן ללקוחות על ידי המשרד מאופיין ביחס אישי ובהבנה רגישה ומיודעת של עולם הילדים עם צרכים מיוחדים ועומק האתגרים עמם מתמודדים יחידים ומשפחות המבקשים למצות את זכויותיהם בתביעת חברות הביטוח.

ניסיונם העשיר של עורכי הדין סולר ורוט בליווי משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, עם התמחות בילדים שאובחנו על הרצף האוטיסטי, מביא עימו בקיאות ושליטה בדקויות התסמונת, על גווניה השונים, דבר בעל ערך עצום למיקסום זכויות הילדים בתביעות על רקע פגיעות מסוג זה.

החדשנות, המצוינות והערכיות האנושית המנחות את עבודת הפירמה רוט סולר - תביעות ביטוח מציגות בפני לקוחות המשרד מוצר שובר שוויון בתחום תביעות הביטוח הרפואיות.

מאות מלקוחות משרדו של עורך הדין עופר סולר, הגישו תביעות לביטוח הסיעודי ותביעותיהם מטופלות באמצעות הפירמה רוט סולר - תביעות ביטוח אל מול חברות הביטוח.

קריאה נוספת: למה מגיע לילד.ה על הספקטרום האוטיסטי לקבל פיצויים מהביטוח הסיעודי?

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (5) | דירוגים (1)

5 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור

מיקומך באתר: רשלנות רפואית עופר סולר רוט סולר תביעות ביטוח

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

27 במרץ 2024

עורכי הדין שלנו עונים ...

עורך הדין עופר סולר, מבכירי עורכי הדין בישראל בתחום הרשלנות הפרואית עונה לשאלות נפוצות בנושא רשלנ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות בשל ייעוץ גנטי ...

סכומי הפיצויים שנפסקים במקרים של רשלנות רפואית במסגרת הייעוץ הגנטי שניתן להורים לעתיד בשל לידת יל...

קרא עוד

28 במרץ 2024

עברת ניתוח קשירת חצוצר...

עברת ניתוח קשירת חצוצרות? הניתוח נכשל ונכנסת להריון לא רצוי? יתכן ומאד כי המדובר במקרה של רשלנות ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

מגיע לך לקבל תשובות במ...

עורך דין עופר סולר: מעל 21 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה. פני/ה להערכת סיכויי התבי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות רשלנות רפואית ב...

בעיות וכשלים חמורים לאורך חודשי ההריון ובעיקר בזמן הלידה עלולים לגרום לשיתוק מוחין ולנזק בלתי הפי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

שמירה לקויה ואובדן עוב...

בני זוג תבעו את בית החולים תל השומר בשל התרשלות בשמירה על עוברים מוקפאים בטיפולי IVF וזכו לפיצויי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

הרופאים טעו בפענוח תוצ...

בדיקת השקיפות העורפית מסייעת לרופא המלווה את מעקב ההריון שלך להעריך את הסיכויים ללידת ילד/ה הלוקה...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תסמונת ויליאמס והחובה ...

תסמונת האהבה הנה אחת מהתסמונות הגנטיות השכיחות ביותר ובכל מקרה, חשוב לדעת כי ניתן לאבחן את המוטצי...

קרא עוד

03 באפריל 2024

על אודות עורך דין עופר...

לעורך הדין סולר ניסיון של למעלה מ-20 שנים בניהול תביעות רשלנות רפואית מורכבות...

קרא עוד

03 באפריל 2024

עופר סולר רשלנות רפואי...

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בישראל, עורך הדין עופר סולר עומד לרשותך! המש...

קרא עוד

21 במאי 2024

בדיקת אקסום: חשובה בכל...

מחקר ישראלי [2024] בחן וניתח תוצאות של 1020 בדיקות אקסום בהריונות שגרתיים, שאינם מוגדרים הריונות ...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24