סולר קפלינסקי רשלנות רפואית malpractice
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

עורך הדין עופר סולר, ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

המשרד המוביל בישראל לייצוג נפגעי רשלנות רפואית, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

פנו לקבלת חוות דעת מקצועית >>
עו"ד עופר סולר מומחה ברשלנות רפואית

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עו"ד עופר סולר, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

לקבלת חוות דעת מקצועית >>

בית החולים האיטלקי - חיפה

מחבר: 31/12/2018 17:22

בית החולים האיטלקי בחיפה הוקם בשנת 1907 מתוך הרצון לספק שירותי רפואה דחופה וכללית לצליינים באשר הם ולצליינים איטלקים בפרט במהלכם מסעות הצלב שלהם. את בית החולים האיטלקי בחיפה הקים ארגון המיסיונרים הצלבני ANSMI, שהקים בין השאר גם בתי יתומים ובתי ספר בקהיר, בביירות ובישראל.

נוסף לבית החולים האיטלקי בחיפה, הקים ארגון העזרה למיסיונרים איטלקיים שני בתי חולים איטלקיים נוספים, בית חולים איטלקי בירושלים ובית חולים איטלקי בנצרת. בעת הקמתו, היה בית החולים האיטלקי מרכז הרפואה היחיד מסוגו בצפון ונתן שירותי ניתוח וכירורגיה באופן בלעדי לכל תושבי ארץ ישראל דאז.

בתקופת מלחמת העולם השנייה וגם שנים לאחר מכן, שימש בית החולים האיטלקי כבית חולים צבאי והמשיך לשרת את צבא מדינת ישראל גם לאחר הקמת המדינה. בתחילת שנות השלושים עבר בית החולים האיטלקי למיקום הנוכחי שלו בשכונת המושבה הגרמנית ורק ב-1953 חזר בית החולים האיטלקי לתפקידו המקורי ושב לשמש כבית חולים אזרחי.

בעבר פעלה בבית החולים מחלקת יולדות, שנכון להיום כבר לא קיימת.

נכון להיום בית החולים האיטלקי מתמחה באונקולוגיה, אורתופדיה וכירורגיה ונותן מענה לתושבי חיפה והאזור, הן בניתוחים כירורגיים והן בניתוחים קוסמטיים. בית החולים היה בין בתי החולים הראשונים בארץ שביצעו ניתוחים והוא גם הראשון שקנה מכשירי הקרנות לטובת טיפול בחולי סרטן.

בשנת 2007 חגג בית החולים את חגיגות מאה השנים להיווסדותו בקונצרט חגיגי ובתערוכת אמנות בשיתוף של אוניברסיטת חיפה ועיריית חיפה ועד היום ממשיך לספק שירותי רפואה מצוינים לכלל החולים באזור חיפה. בית החולים מנוהל כיום על ידי פרופסור אליאס טובי ומונה כמאה מיטות אשפוז.

הגישה הטיפולית

בית החולים ידוע ביחס חם ואישי, תוך כדי מעקב פרטני בכל חולה וחולה וזאת הודות לצוות הרפואי, אבל לא רק, אלא גם ובעיקר, בזכות הנזירות שעובדות שם במסירות יומם וליל. בית החולים הוא אמנם בית חולים קטן, אך הוא מציע מגוון שירותי רפואה מתקדמים לכלל תושבי אזור חיפה.

בבית החולים מאמינים במתן יחס מקצועי ואישי לכל חולה שמגיע ורואים את החולים קודם כל כבני אדם. האני מאמין של בית החולים הוא לשרת כל מטופל באשר הוא על הצד הטוב ביותר ולהעניק למטופלים את מלוא תשומת הלב הרפואית, תוך שימוש בידע רפואי, במכשור מתקדם ובטכנולוגיות חדישות.

העובדה שמדובר בבית חולים קטן מאפשרת להתייחס לכל מטופל בצורה טובה יותר, הן מבחינה רפואית והן ברמת יחסי האנוש. כל חולה שמגיע לבית החולים האיטלקי בחיפה זוכה לקבל מצוות הרופאים וכמו כן, מהנזירות במקום טיפול מותאם וליווי צמוד, גם בזמן הטיפול עצמו וגם בתקופת ההתאוששות והחלמה בבית החולים.

מדריך השירותים

בבית החולים האיטלקי, מבצעים ניתוחים מגוונים וביניהם ניתוחים קוסמטיים וכמו כן, גם ניתוחים קרדיולוגיים וגסטרואנטולוגיים. מחלקות האונקולוגיה, הכירורגיה והאורתופדיה בבית החולים נחשבות למתקדמות מאוד ביחס למחלקות אחרות בישראל.

מחלקה אונקולוגית - מחלקה זו נותנת מענה לתושבי חיפה והאזור, מבצעת הקרנות כימותרפיות ומספקת שירותי שיקום שונים לחולי סרטן. במחלקה פועל צוות מסור של רופאים מומחים בתחום האונקולוגי, אחיות, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, פיזיותרפיסטים ואנשי מקצוע נוספים. המחלקה האונקולוגית בבית החולים האיטלקי שייכת למחלקה "האחות" בבית החולים רמב"ם בחיפה ומסונפת גם לפקולטה ללימודי רפואה בטכניון.

מחלקה אורתופדית - המחלקה מספקת מענה לחולים שעברו ניתוחי מפרק ירך וניתוחי ברכיים בבית החולים ו/או למטופלים אשר ממתינים להחלמה מניתוחי שברים. במחלקה פועלים רופאים מומחים בתחום, אחיות, עובדים סוציאליים, פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק. החדרים במחלקה מרווחים ומתאימים לאדם עד שניים בחדר. לכל מטופל מתאימים תכנית שיקום אישית, לפי מצבו הרפואי.

מחלקה כירורגית - קיימת מהיום הראשון שבו קם בית החולים האיטלקי ועברה ב-1988 שיפוץ שבמסגרתו נוספו למחלקה חדרי ניתוח חדשים ומכשור מתקדם. במחלקה משתמשים בטכנולוגיות משוכללות ומבצעים סוגי ניתוחים רבים ובכלל זאת ניתוחים פלסטיים, ניתוחים אורולוגיים, ניתוחים ואורתופדיים וניתוחים כלליים נוספים.

מיקום ודרכים ליצירת קשר

בית החולים האיטלקי חיפה ממוקם במערב המושבה הגרמנית שבחיפה, למרגלות הר הכרמל ומתחת לשביל הבהאים, בשדרות המגינים 106, חיפה.

ניתן לפנות לבית החולים בדרכים הבאות:

קריאה נוספת על: משרד הבריאות חושף - דו"ח הזיהומים בבתי החולים בישראל.

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (5) | דירוגים (2)

5 stars - based on 2 reviews

קראו עוד

סגור

מיקומך באתר: רשלנות רפואית בתי חולים בישראל האיטלקי חיפה

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

26 במאי 2019

אבחון תסמונת אשר לפני ...

הרופאים חייבים לאבחן אפשרות ללידת ילד הסובל מתסמונת אשר (Usher syndrome) במסגרת הבדיקות הגנטיות, ...

קרא עוד

03 ביוני 2019

אבחון תסמונת אגירת גלי...

הכירו את החשיבות הרבה שבאבחון תסמונת GSD 1 במסגרת ייעוץ גנטי ובדיקות טרום הריון, בשל הצורך למנוע ...

קרא עוד

06 ביוני 2019

מידע וסיוע משפטי לנפגע...

עם למעלה מ-18 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בישראל, עורך דין עופר סולר מעניק ייעוץ וליוו...

קרא עוד

10 ביוני 2019

אבחון תסמונת HRD במסגר...

עורך הדין עופר סולר מסביר על הצורך באבחון מוקדם של תסמונת גנטית חמורה בשם HRD ומקרי רשלונת רפואית...

קרא עוד

10 ביוני 2019

אבחון מוקדם של תסמונת ...

הכירו את החשיבות הרבה שבאבחון מוקדם של נשאות של הגן הבעייתי, שעלול לגרום ללידת צאצא הלוקה בתסמונת...

קרא עוד

10 ביוני 2019

יש לך ילד/ה עם SMA - מ...

עורך הדין עופר סולר מסביר אודות החשיבות שבאבחון מוקדם של מחלת ה-SMA...

קרא עוד

11 ביוני 2019

יעוץ גנטי ומקרי רשלנות...

התמודדות משפטית מול מקרים של רשלנות רפואית במתן ייעוץ גנטי, שהובילה ללידת ילד או ילדה הסובלים מתס...

קרא עוד

17 ביוני 2019

אבחון מחלת MTHFR בקרב ...

נולד לך ילד החולה במחלת MTHFR שלא אובחנה לפני או במהלך ההריון? ככל הנראה המדובר על רשלנות רפואית ...

קרא עוד

20 ביוני 2019

מקרי רשלנות רפואית בני...

על מקרי רשלנות רפואית בניתוח קיסרי - מה עושים במקרה של נזק ליולדת או לתינוק הרך לאחר ניתוח קיסרי?

קרא עוד

24 ביוני 2019

הצורך לאבחן תסמונת בלו...

על מקרים חמורים של התרשלות ואי-אבחון מוקדם של תסמונת בלום, מה שהוביל ללידת ילד/ה הלוקה בתסמונת חש...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורך דין עופר סולר מעניק ייעוץ אישי, ללא התחייבות, לנפגעי רשלנות רפואית ובני המשפחה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

office@solarlaw.co.il

מרכז עזריאלי 1, קומה 36