שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

עורך הדין עופר סולר, ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

המשרד המוביל בישראל לייצוג נפגעי רשלנות רפואית, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

פנו לקבלת חוות דעת מקצועית >>
עו"ד עופר סולר מומחה ברשלנות רפואית

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עו"ד עופר סולר, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

לקבלת חוות דעת מקצועית >>

בית החולים האיטלקי - חיפה

מחבר: 31/12/2018 17:22

בית החולים האיטלקי בחיפה הוקם בשנת 1907 מתוך הרצון לספק שירותי רפואה דחופה וכללית לצליינים באשר הם ולצליינים איטלקים בפרט במהלכם מסעות הצלב שלהם. את בית החולים האיטלקי בחיפה הקים ארגון המיסיונרים הצלבני ANSMI, שהקים בין השאר גם בתי יתומים ובתי ספר בקהיר, בביירות ובישראל.

נוסף לבית החולים האיטלקי בחיפה, הקים ארגון העזרה למיסיונרים איטלקיים שני בתי חולים איטלקיים נוספים, בית חולים איטלקי בירושלים ובית חולים איטלקי בנצרת. בעת הקמתו, היה בית החולים האיטלקי מרכז הרפואה היחיד מסוגו בצפון ונתן שירותי ניתוח וכירורגיה באופן בלעדי לכל תושבי ארץ ישראל דאז.

בתקופת מלחמת העולם השנייה וגם שנים לאחר מכן, שימש בית החולים האיטלקי כבית חולים צבאי והמשיך לשרת את צבא מדינת ישראל גם לאחר הקמת המדינה. בתחילת שנות השלושים עבר בית החולים האיטלקי למיקום הנוכחי שלו בשכונת המושבה הגרמנית ורק ב-1953 חזר בית החולים האיטלקי לתפקידו המקורי ושב לשמש כבית חולים אזרחי.

בעבר פעלה בבית החולים מחלקת יולדות, שנכון להיום כבר לא קיימת.

נכון להיום בית החולים האיטלקי מתמחה באונקולוגיה, אורתופדיה וכירורגיה ונותן מענה לתושבי חיפה והאזור, הן בניתוחים כירורגיים והן בניתוחים קוסמטיים. בית החולים היה בין בתי החולים הראשונים בארץ שביצעו ניתוחים והוא גם הראשון שקנה מכשירי הקרנות לטובת טיפול בחולי סרטן.

בשנת 2007 חגג בית החולים את חגיגות מאה השנים להיווסדותו בקונצרט חגיגי ובתערוכת אמנות בשיתוף של אוניברסיטת חיפה ועיריית חיפה ועד היום ממשיך לספק שירותי רפואה מצוינים לכלל החולים באזור חיפה. בית החולים מנוהל כיום על ידי פרופסור אליאס טובי ומונה כמאה מיטות אשפוז.

הגישה הטיפולית

בית החולים ידוע ביחס חם ואישי, תוך כדי מעקב פרטני בכל חולה וחולה וזאת הודות לצוות הרפואי, אבל לא רק, אלא גם ובעיקר, בזכות הנזירות שעובדות שם במסירות יומם וליל. בית החולים הוא אמנם בית חולים קטן, אך הוא מציע מגוון שירותי רפואה מתקדמים לכלל תושבי אזור חיפה.

בבית החולים מאמינים במתן יחס מקצועי ואישי לכל חולה שמגיע ורואים את החולים קודם כל כבני אדם. האני מאמין של בית החולים הוא לשרת כל מטופל באשר הוא על הצד הטוב ביותר ולהעניק למטופלים את מלוא תשומת הלב הרפואית, תוך שימוש בידע רפואי, במכשור מתקדם ובטכנולוגיות חדישות.

העובדה שמדובר בבית חולים קטן מאפשרת להתייחס לכל מטופל בצורה טובה יותר, הן מבחינה רפואית והן ברמת יחסי האנוש. כל חולה שמגיע לבית החולים האיטלקי בחיפה זוכה לקבל מצוות הרופאים וכמו כן, מהנזירות במקום טיפול מותאם וליווי צמוד, גם בזמן הטיפול עצמו וגם בתקופת ההתאוששות והחלמה בבית החולים.

מדריך השירותים

בבית החולים האיטלקי, מבצעים ניתוחים מגוונים וביניהם ניתוחים קוסמטיים וכמו כן, גם ניתוחים קרדיולוגיים וגסטרואנטולוגיים. מחלקות האונקולוגיה, הכירורגיה והאורתופדיה בבית החולים נחשבות למתקדמות מאוד ביחס למחלקות אחרות בישראל.

מחלקה אונקולוגית - מחלקה זו נותנת מענה לתושבי חיפה והאזור, מבצעת הקרנות כימותרפיות ומספקת שירותי שיקום שונים לחולי סרטן. במחלקה פועל צוות מסור של רופאים מומחים בתחום האונקולוגי, אחיות, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, פיזיותרפיסטים ואנשי מקצוע נוספים. המחלקה האונקולוגית בבית החולים האיטלקי שייכת למחלקה "האחות" בבית החולים רמב"ם בחיפה ומסונפת גם לפקולטה ללימודי רפואה בטכניון.

מחלקה אורתופדית - המחלקה מספקת מענה לחולים שעברו ניתוחי מפרק ירך וניתוחי ברכיים בבית החולים ו/או למטופלים אשר ממתינים להחלמה מניתוחי שברים. במחלקה פועלים רופאים מומחים בתחום, אחיות, עובדים סוציאליים, פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק. החדרים במחלקה מרווחים ומתאימים לאדם עד שניים בחדר. לכל מטופל מתאימים תכנית שיקום אישית, לפי מצבו הרפואי.

מחלקה כירורגית - קיימת מהיום הראשון שבו קם בית החולים האיטלקי ועברה ב-1988 שיפוץ שבמסגרתו נוספו למחלקה חדרי ניתוח חדשים ומכשור מתקדם. במחלקה משתמשים בטכנולוגיות משוכללות ומבצעים סוגי ניתוחים רבים ובכלל זאת ניתוחים פלסטיים, ניתוחים אורולוגיים, ניתוחים ואורתופדיים וניתוחים כלליים נוספים.

מיקום ודרכים ליצירת קשר

בית החולים האיטלקי חיפה ממוקם במערב המושבה הגרמנית שבחיפה, למרגלות הר הכרמל ומתחת לשביל הבהאים, בשדרות המגינים 106, חיפה.

ניתן לפנות לבית החולים בדרכים הבאות:

קריאה נוספת על: משרד הבריאות חושף - דו"ח הזיהומים בבתי החולים בישראל.

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (5) | דירוגים (2)

5 stars - based on 2 reviews

קראו עוד

סגור

מיקומך באתר: רשלנות רפואית בתי חולים בישראל האיטלקי חיפה

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

28 בינואר 2019

הרופא לא הפנה והמליץ ע...

אם נולד/ה לך ילד/ה עם פגיעה גנטית או מחלה תורשתית והרופא לא המליץ לעבור בדיקת אקסום, יכול מאד להי...

קרא עוד

07 בפברואר 2019

יעוץ גנטי ומקרי רשלנות...

קבלת יעוץ גנטי לפני הכניסה להריון או במקרים של מחלות כרוניות מוכרות במשפחה, עשויה למנוע מקרים של ...

קרא עוד

07 בפברואר 2019

המדריך המלא לבדיקות הריון

בואי לקרוא ולדעת יותר! בדיקות הריון - המדריך המלא לאישה לאורך חודשי ההריון שלך...

קרא עוד

07 בפברואר 2019

רשלנות באבחון תסמונת ט...

הרופא חייב לשלוח את ההורים לייעוץ גנטי ולאבחן מבעוד מועד את האפשרות לתסמונת טיי-זקס, כך שניתן יהי...

קרא עוד

12 בפברואר 2019

חובת הרופאים לאבחן את ...

תסמונת פנקוני אנמיה A הנה תסמונת קשה ונדירה, ומחובת הרופאים לאבחן את הנשאות אצל ההורים ולהזהיר מפ...

קרא עוד

19 בפברואר 2019

רשלנות באבחון תסמונת מ...

הרופאים חייבים לאבחן נשאות אפשרית לתסמונת מטכרומטיק לויקוידיסטרופי MLD במסגרת ייעוץ גנטי טרום הרי...

קרא עוד

25 בפברואר 2019

תסמונת קוסטף ומקרי רשל...

עורך הדין עופר סולר מסביר על הצורך לאבחן נשאות לתסמונת קוסטף לפני ובמהלך ההריון ועל מקרים של רשלנ...

קרא עוד

10 במרץ 2019

רשלנות באבחון תסמונת צ...

תסמונת ציסטינוזיס פוגעת בעיקר ביוצאי צפון אפריקה ולכן עולה הצורך לאבחן נשאות אצל ההורים לפני הכני...

קרא עוד

24 במרץ 2019

ניוון מולד מתקדם של רק...

על היקף האחריות של הרופאים המלווים את ההריון לאבחן ניוון מולד מתקדם של רקמת המוח והמוחון, PCCA ול...

קרא עוד

24 במרץ 2019

התפתחות ספינה ביפידה (...

אם את רוצה לדעת יותר על ספינה ביפידה ליחצי כאן! האתר הגדול בישראל בנושא רשלנות רפואית...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורך דין עופר סולר מעניק ייעוץ אישי, ללא התחייבות, לנפגעי רשלנות רפואית ובני המשפחה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

office@solarlaw.co.il

מרכז עזריאלי 1, קומה 36