סולר קפלינסקי רשלנות רפואית malpractice
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

פורום רשלנות רפואית

נושא
מחבר
תאריך ושעה

23/07/2019 10:19
רק אגיד שהלידה הראשונה היתה לפני שנתיים וחצי, בביהח תל השומר, עם פיטוצין ואפידורל. התחילה עם ירידת מים ונמשכה הרבה מאוד שעות. בלידה ראשונה לקחנו דולה מהממת, אך הפעם בגלל השינוי בסל של הזכאויות בקופות החולים, החלטנו שלא.

אז ההיריון עבר בסדר באופן יחסי מלבד תוצאה גבוהה של חלבון עוברי ששייך אותי אוטומטית להיריון בסיכון ודרש מעקבים צמודים של גדילת עובר. בנוסף, בשלב כלשהו הערכת המשקל שלו היתה מאוד גבוה ונדרשתי לנטר סוכר ולמעשה לשמור על תזונה תואמת לסכרת היריון.
בשל כך שנמנעתי מהעמסה של המאה והייתי מאוזנת מבחינת התזונה, לא הוגדרתי כסכרת היריון אך כן נרשם משהו לא ברור בתיק.
את ההכנה ללידה הזו החלטנו לעשות בשיטת לידה רכה, עם דולה, באופן פרטי.

את הקורס הפרטי עשתה לנו תהילה מלכה, דולה ועכשיו גם מדריכת דולות, מדהימה, עדינה, ובדיוק כל מה שהיינו צריכים ללידה (וארחיב ואומר - אפילו לזוגיות שלנו).

אז כמה ימים לפני הלידה מתחילה להרגיש קצת שונה מבחינה פיזית ובעיקר יותר תשושה, כאבי גב לסירוגין אבל לא משהו שאני יכולה לקרוא לו צירים.

כל ההיריון, כיוונתי בדיוק לאיך הלידה תראה והתפללתי שהיא תתרחש בזמן שהקטנה בגן, מבלי שתשים לב שנסענו.

ערב לפני הלידה, מרגישה כאבי בטן ומפשעות, אבל הולכת לישון. מידי פעם מתעוררת לכאב בטן חד, אבל לא יודעת אם לתזמן או לא ובסוף נרדמת שוב. הקטנה מתעוררת בשתיים בלילה ולא מפסיקה לדבר, לקשקש, לרצות לשחק.

בזמן הזה אני עם כאב במפשעות שלא ממש הולך ולכן לא חושבת בכלל על צירים. סביבות ארבע היא נרדמת ואני כבר מרגישה את הכאבים באים בגלים ומבינה שמשהו מתחיל.

קמה מהמיטה ומתחילה לתזמן, ציר כל חמש דקות אבל קצר - בערך ארבעים שניות. ככה ממשיך אבל לא נהיה משהו סדיר, לפעמים כל שלוש דק ולפעמים כל חמש דק, כולם מרגישים לי קצרים וצפופים. מעבירה אותם על הכדור פיזיו תוך כדי צפייה בסדרה משיח, שגורמת לי קצת לצחוק בין לבין.

סביב שש וחצי מיכאלה והבעל קמו, אמרתי לו שהוא צריך לארגן אותה כי משהו מתחיל , בשבע וחצי לקח אותה לגן ואני מלאתי אמבטיה וכוס יין, כדי לראות האם באמת זה צירים שיובילו ללידה (עוד לא ממש האמנתי).

כשאני יוצאת מהאבטיה אני מרגישה שהם כבר ממש צפופים ואומרת לבעלי שכדאי לארגן את הדברים. מארגנים הכל ומחליטים לצאת. בדרך הצירים ממש צפופים , קצרים . מגיעים למיון יולדות בשעה תשע בבוקר, מחברים אותי מיד למכשיר מוניטור עוברי, בודקים פתיחה - 4, נכנסת לחדר לידה.

בחדר לידה מנסים להכניס עירוי לצורך מתן אנטיביוטיקה (gbs חיובי) ואני פשוט לא מסוגלת לשכב או לתת להם את היד, מתיישבת בתנוחת כריעה וצועקת ממש שאני לא מסוגלת ושיביאו לי אפידורל.

המיילדת מבקשת ממני להעלות למיטה ועוזרת לי, שומעת אותה אומרת למיילדת נוספת להביא ערכת לידה ושאני בלידה. מורידים לי את הבגדים, כמה לחיצות, מרגישה את המים פוקעים תוך כדי (ומלא צרחות שלי שרק יביאו ואקום ויוציאו אותו כבר) והוא היה בחוץ.

נולד במשקל 3300, בלי תפרים. המיילדות בלניאדו פשוט מדהימות!

באמת! בקיצור, בתשע הגענו לבית חולים ובעשר ורבע כבר החזקתי אותו.

היה כואב בטירוף אבל לגמרי שווה את ההחלמה הקלה וזה שאפשר לעמוד מיד אחרי.

חשוב לי לציין שמדברים מלא על הכאבים של הלידה עצמה, לי ממש ממש כאב בחדר לידה לאחר מכן הרחם, כאילו פשוט המשיך לכאוב. הביאו לי משכך כאבים לווריד שבהחלט עזר.

מאחלת לכולן רק בריאות ולידה קלה.

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

27 במרץ 2024

עורכי הדין שלנו עונים ...

עורך הדין עופר סולר, מבכירי עורכי הדין בישראל בתחום הרשלנות הפרואית עונה לשאלות נפוצות בנושא רשלנ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

ממוגרפיה לאבחון מחלת ס...

כל מה שחשוב לדעת על בדיקת ממוגרפיה לאבחון סרטן השד. כיצד מתבצעת הבדיקה? איך מאבחנים רקמות חשודות ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

נזקים חמורים בעקבות עי...

עורך הדין עופר סולר מסביר על מקרים שבהם היולדת הופנתה לניתוח קיסרי באיחור ונגרמו נזקים חמורים לתי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

פיטוצין לצורך זירוז לי...

למרות שהשימוש בפיטוצין בחדרי הלידה נפוץ ושגרתי, חשוב לדעת כי ישנם סיכונים ובהחלט יתכנו סיבוכים בל...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות בשל ייעוץ גנטי ...

סכומי הפיצויים שנפסקים במקרים של רשלנות רפואית במסגרת הייעוץ הגנטי שניתן להורים לעתיד בשל לידת יל...

קרא עוד

28 במרץ 2024

עברת ניתוח קשירת חצוצר...

עברת ניתוח קשירת חצוצרות? הניתוח נכשל ונכנסת להריון לא רצוי? יתכן ומאד כי המדובר במקרה של רשלנות ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

מגיע לך לקבל תשובות במ...

עורך דין עופר סולר: מעל 21 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה. פני/ה להערכת סיכויי התבי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות רשלנות רפואית ב...

בעיות וכשלים חמורים לאורך חודשי ההריון ובעיקר בזמן הלידה עלולים לגרום לשיתוק מוחין ולנזק בלתי הפי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

שמירה לקויה ואובדן עוב...

בני זוג תבעו את בית החולים תל השומר בשל התרשלות בשמירה על עוברים מוקפאים בטיפולי IVF וזכו לפיצויי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

הרופאים טעו בפענוח תוצ...

בדיקת השקיפות העורפית מסייעת לרופא המלווה את מעקב ההריון שלך להעריך את הסיכויים ללידת ילד/ה הלוקה...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תסמונת ויליאמס והחובה ...

תסמונת האהבה הנה אחת מהתסמונות הגנטיות השכיחות ביותר ובכל מקרה, חשוב לדעת כי ניתן לאבחן את המוטצי...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24