עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

פורום רשלנות רפואית

נושא
מחבר
תאריך ושעה

14/03/2018 18:06
יום חמישי אני הולכת לעשות אולטרסאונד בקופת חולים הרופאה צועקת עליי מהר לבית חולים התינוק
ע נ ק חייב דחוף לייילד אותך! איזה בית חולים מי בית חולים רגעע לא מוכנה בכלל נסעתי הבית התקלחתי לקחתי את התיק והלכתי הגעתי לוולספון אמרו לי כן התינוק ממש גדול אבל אין פתיחה בכלל בואו נחכה עד צאת שבת תחזרי . מוצאי שבת חזרתי לבית חולים רופא יוצא רופא נכנס ובודקים גודל ואומרים שהתינוק פשוט ענק חייב להתחיל זירוז ..
הכניסו לי בלון שחשבתי שזה לא כלכך נורא בהתחלה עד שהגיעו הצירים וראיתי את אלוהים ב2 העניים שלי !
את לא יכולה לשבת לא יכולה לשכב וצריכה להיות מחוברת למוניטור כי התינוק ענקקקקקקקק. 22 שעות אני מסתובבת עם הבלון סובלת כאבי תופת צירים כאבי רגליים נוראים אחרי 22 שעות הבלון יצא . האחות מגיע אומרת לי תאכלי בנתיים תתקלחי את עם פתיחה 2 כבר מורידים אותך לחדר לידה להמשך זירוז . התקלחתי אכלתי מחכה מחכה עברה שעה ועוד שעה הייתי מותשת נרדמתי במיטה עברו 3 שעות הגיע הרופא ואני מתוך שינה שומעת אותו צועק מה היא 3 שעות אחרי בלון תטיסו אותה לחדר לידה . הכניסו אותי לחדר לידה וצוואר הרחם חזר אחורה ונסגר . שוב זירוז שמו לי פיטוצין במינון הכי גבוה שייש בלי אפידורל חשבתי שזהו החיים שלי נגמרים !!!!!!!!!!!!
סוף סוף המרדים הגיע עשו לי אפידורל והצירים רק עולים ועולים ואין פתיחה כלוםםםםם הכל סגור . הגיע שני בבוקר בודקים בודקים וכלום אין כלום. שלישי בערב באו ובקעו לי תמים אמרו אולי זה יזרז .. פתיחה 1 ושם זה נתקע והתחלתי מסע של יסוריים כל 10 דקות באים לבדוק אותך ואני רק רוצה שמישו ירדים אותי לגמרי הייתי כלכך מותשת וכאובה. המיללדת נכנסת אומרת לי לא הגיוני שייש לך צירים כלכך גבוהים של לידה ממש ואין פתיחה . הכנייסו לי מוניטור לתוך הרחם . ואני כבר במצב של עילפון.. הגיע שלישי בבוקר נכנסו רופא רופאה ו30000 מתמחים התחלתי לצרוח שכולם יצאו אני לא שפן ניסיונות ונמאס לי . הרופאה בודקת אותי ואומרת לי מצטערת נכשלנו ! חייב ניתוח מכניסים אותך עכשיו אחרי 3 ימים של סבללללללל הכניסו אותי לניתוח בסופו של דבר גילו שחבל התבור היה מסובב לו סביב הצוואר. ובסוף הוא לא היה ענק ולא נעלי בית נולד 3.350 אולי היו יכולים למנוע את כל הסבל הזה!

ביום שישי בא הרופא ואמר לי את יכולה ללכת הבית הכל בסדר הצלקת נראת בסדר . נשתחררתי !
שבת אצל אמא אני רק ישנה וחיה על טיפות אופטלגין מרגישה שהגוף שלי לא מחזיק את עצמו ישנתי בלי סוף . מוצאי שבת אני יושבת בספה מרגישה משו נוזל לי מהחתך.. נפתח לי הניתוח הכל מוגלה חייב בית חולים הגעתי למיון יולדות בברזילאי אמרתי בטח ינקו את המקום אנטיביוטיקה והבית בערב יש לי ברית יצחק של התינוק שלי !

הרופאה אומרת לי איך שיחררו אותך במצב כזה את עם מוגלובין 6.2 וכל המקום מזוהם . התחלתי לבכות את החיים שלי מה עכשיו אישפוז איך. למה .כמה . בקיצור אישפזו אותי באותו יום מנות דם מנות ברזל הגוף שלי בקריסה. ביום של הברית שיחררו אותי לכמה שעות אחרי התחננויות וחזרתי למחלקה טיפלו בי חבל על הזמן גם נפשית הייתי מרוסקת שעזבתי את התינוק שלי כלכך קטן וגם על הבית חולים הסירחון הזה וולפסון שכף רגלי לא תדרוך שם לעולם! אחרי אישפוז של שבוע התחזקתי ושיחררו אותי הבית זה היה הדבר הכי קשה חעזוב תינוק כלכך קטן ..

בקיצור מאחלת לי ולכל מי שהיה לה לידה 1 קשה חוויה מתקתנת ורק אושר הנסיכים שלנו.

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

27 במרץ 2024

עורכי הדין שלנו עונים ...

עורך הדין עופר סולר, מבכירי עורכי הדין בישראל בתחום הרשלנות הפרואית עונה לשאלות נפוצות בנושא רשלנ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות בשל ייעוץ גנטי ...

סכומי הפיצויים שנפסקים במקרים של רשלנות רפואית במסגרת הייעוץ הגנטי שניתן להורים לעתיד בשל לידת יל...

קרא עוד

28 במרץ 2024

עברת ניתוח קשירת חצוצר...

עברת ניתוח קשירת חצוצרות? הניתוח נכשל ונכנסת להריון לא רצוי? יתכן ומאד כי המדובר במקרה של רשלנות ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

מגיע לך לקבל תשובות במ...

עורך דין עופר סולר: מעל 21 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה. פני/ה להערכת סיכויי התבי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות רשלנות רפואית ב...

בעיות וכשלים חמורים לאורך חודשי ההריון ובעיקר בזמן הלידה עלולים לגרום לשיתוק מוחין ולנזק בלתי הפי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

שמירה לקויה ואובדן עוב...

בני זוג תבעו את בית החולים תל השומר בשל התרשלות בשמירה על עוברים מוקפאים בטיפולי IVF וזכו לפיצויי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

הרופאים טעו בפענוח תוצ...

בדיקת השקיפות העורפית מסייעת לרופא המלווה את מעקב ההריון שלך להעריך את הסיכויים ללידת ילד/ה הלוקה...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תסמונת ויליאמס והחובה ...

תסמונת האהבה הנה אחת מהתסמונות הגנטיות השכיחות ביותר ובכל מקרה, חשוב לדעת כי ניתן לאבחן את המוטצי...

קרא עוד

03 באפריל 2024

רוט סולר תביעות ביטוח:...

עורך הדין עופר סולר שותף בפירמה רוט סולר - תביעות ביטוח, המתמחה בייצוג תובעות ותובעים בתביעות מול...

קרא עוד

03 באפריל 2024

על אודות עורך דין עופר...

לעורך הדין סולר ניסיון של למעלה מ-20 שנים בניהול תביעות רשלנות רפואית מורכבות...

קרא עוד

03 באפריל 2024

עופר סולר רשלנות רפואי...

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בישראל, עורך הדין עופר סולר עומד לרשותך! המש...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24