עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

פורום רשלנות רפואית

נושא
מחבר
תאריך ושעה

24/12/2017 22:00
אני ומשפחתי מבוטחים במכבי כבר למעלה משנתיים, ולאחר שהוצע לנו מגוון שירותים אצלם. השתכנענו ועברנו ממאוחדת אליהם.

לפני שבעה חודשים עברתי ניתוח קיסרי שהסתבך לצערי, ולאחר ששוחררתי הביתה העליתי חום והרגשתי לא טוב ואושפזתי. במהלך האישפוז עשו לי אולטרסאונד וראו שנשאר לי דם בחלל הבטן שהזדהם וכתוצאה מזה העלה לי חום גבוהה, החליטו לפתוח לי את התפרים של הניתוח הקיסרי בצידי הבטן וניסו לנקז לי את הדם מס' פעמים לאורך האישפוז.

שוחררתי מבית החולים עדיין עם דם בחלל הבטן בצקת בבטן, תפרים פתוחים, ועם כמות לא מבוטלת של כדורים.

נאמר לי במפורש במידה ועולה החום או אם אני מרגישה כאבים לא סבירים להגיע מידית למיון.
ביום שישי שבוע לאחר האישפוז ובסך הכל שבועיים וחצי מהניתוח עצמו כאשר התפרים שלי פתוחים כשאני עם חום וכאבים נוראים בעלי לקח אותי במהירות למיון בבית חולים אסף הרופא כפי שהורו לנו לעשות במידה ועולה החום ויש כאבים.

הגעתי למיון בכוחותי האחרונים ואחרי שלקחתי בבית משככי כאבים כדי שירד החום וארגיש קצת פחות כאובה ואוכל לנסות לעמוד על הרגליים,
קיבלו אותנו ואחרי שעשו לי בדיקות דם וראו שאין חום והזיהום במצב יותר טוב , החליטו לשחרר אותי הביתה עם המלצה למנוחה ולהמשך טיפול אצל רופא המטפל , וכמו כן הוסבר לי שכאבים כאלה יכולים להופיע עד 8 חודשים אחרי הניתוח ועד שהדם שיש לי בחלל הבטן יספג ושזה לוקח זמן.

מכאן מתחיל הסרט האמיתי!
היות ולא אושפזתי והגעתי מן הסתם באופן בהול ללא הפניה, בית החולים ביקש שאשלח מקופת החולים שלי טופס 17 ואעביר להם בכדי שלא יחייבו אותי.

הבקשה שלי הועברה לרופאת המחוז שהחליטה שההגעה שלי למיון לא הייתה מוצדקת והייתי במצבי יכולה ללכת קודם לרופא ולקבל הפניה
בעודי עם בטן פתוחה, תפרים מדממים, בוכה מכאבים מסוחררת מכמות כדורי האנטיביוטיקה שאני לוקחת מובהלת ע"י בעלי שהיה גם ככה טרוד ממצבי ולאחר אישפוז קודם וההמלצות להגיע מיידית למיון כשעולה שוב החום, ועדיין רופאת מכבי הנחמדה החליטה שכל מה שעבר עלי זאת לא סיבה מספיק טובה להגיע למיון.

הרופאה החליטה לדחות את בקשתי להשתתפות הקופה בעלות הביקור במיון.

ואני שואלת - מתי הסיבה היא כן סיבה מספיקה עבורם?

אני משלמת למכבי עבור הביטוחים למשפחתי 350 ש"ח בחודש, וכשבאמת צריך את השירותים שלהם הם בוחרים להתעלם מסיבות כ"כ הזויות?

עכשיו נשארתי עם חוב של 885 ש"ח למיון, ועם אכזבה מאוד גדולה וחוסר אונים למול מערכת הבריאות והחלטותיה!

שבועיים וחצי אחרי ניתוח קיסרי עם חום, בטן פתוחה , בצקות, וכאבי תופת לא סיבה מספיק טובה עבורכם?

ממש בושה!

לא אשתוק עד שאגיע לרופאה שהחליטה שמצבי לא היה מספיק חמור בשביל להגיע למיון, (כשאלו בעצם היו ההמלצות וההנחיות שקיבלתי שבוע לפני כששוחררתי מהאישפוז)

עורך דין נכבד: אני מבקשת לשמוע את דעתך ולהבין מה אני אמורה לעשות עכשיו!

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

27 במרץ 2024

עורכי הדין שלנו עונים ...

עורך הדין עופר סולר, מבכירי עורכי הדין בישראל בתחום הרשלנות הפרואית עונה לשאלות נפוצות בנושא רשלנ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות בשל ייעוץ גנטי ...

סכומי הפיצויים שנפסקים במקרים של רשלנות רפואית במסגרת הייעוץ הגנטי שניתן להורים לעתיד בשל לידת יל...

קרא עוד

28 במרץ 2024

עברת ניתוח קשירת חצוצר...

עברת ניתוח קשירת חצוצרות? הניתוח נכשל ונכנסת להריון לא רצוי? יתכן ומאד כי המדובר במקרה של רשלנות ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

מגיע לך לקבל תשובות במ...

עורך דין עופר סולר: מעל 21 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה. פני/ה להערכת סיכויי התבי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות רשלנות רפואית ב...

בעיות וכשלים חמורים לאורך חודשי ההריון ובעיקר בזמן הלידה עלולים לגרום לשיתוק מוחין ולנזק בלתי הפי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

שמירה לקויה ואובדן עוב...

בני זוג תבעו את בית החולים תל השומר בשל התרשלות בשמירה על עוברים מוקפאים בטיפולי IVF וזכו לפיצויי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

הרופאים טעו בפענוח תוצ...

בדיקת השקיפות העורפית מסייעת לרופא המלווה את מעקב ההריון שלך להעריך את הסיכויים ללידת ילד/ה הלוקה...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תסמונת ויליאמס והחובה ...

תסמונת האהבה הנה אחת מהתסמונות הגנטיות השכיחות ביותר ובכל מקרה, חשוב לדעת כי ניתן לאבחן את המוטצי...

קרא עוד

03 באפריל 2024

רוט סולר תביעות ביטוח:...

עורך הדין עופר סולר שותף בפירמה רוט סולר - תביעות ביטוח, המתמחה בייצוג תובעות ותובעים בתביעות מול...

קרא עוד

03 באפריל 2024

על אודות עורך דין עופר...

לעורך הדין סולר ניסיון של למעלה מ-20 שנים בניהול תביעות רשלנות רפואית מורכבות...

קרא עוד

03 באפריל 2024

עופר סולר רשלנות רפואי...

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בישראל, עורך הדין עופר סולר עומד לרשותך! המש...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24