עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

טיפול משפטי מקיף ברשלנות רפואית בניתוחים

עו"ד עופר סולר, בעל הכשרה פרה-רפואית וניסיון רב בייצוג תובעים (בלבד) במקרים של ניתוחים כושלים ופגיעות חמורות

פנה/י לתיאום פגישה >>
עו"ד עופר סולר מומחה ברשלנות רפואית

טיפול משפטי ברשלנות בניתוחים

עו"ד עופר סולר, בעל ניסיון רב בייצוג תובעים (בלבד) במקרי ניתוחים כושלים ופגיעות חמורות למנותח/ת

פנה/י לתיאום פגישה >>

עברת ניתוח אף ונגרמו לך נזקים?

מחבר: 19/07/2020 08:15

בשנה האחרונה בוצעו בישראל בלבד כ-5,000 ניתוחי אף ובכך מצבו את עצמם כניתוח הפלסטי השלישי בשכיחותו בארץ. הניתוח, שמהווה פתרון קוסמטי עבור גברים ונשים שאינם מרוצים ממראה האיבר הבולט שנמצא במרכז פניהם, עשוי להוות גם פתרון רפואי בחלק מהמקרים.

כבר מסיפורי אגדות הילדים אנחנו מחונכים על חשיבותו של המראה החיצוני. אם כיפה אדומה חשדה בסבתה בגלל האוזניים המחודדות ובת הים הקטנה קוותה לזוג רגליים אנושיות, הרי שהאף של פינוקיו, שהתארך בכל פעם ששקר, משמש כדימוי שכיח ותכוף גם בשיחות של מבוגרים.

מבחינה פונקציונלית האף שלנו נועד לתהליכים חיוניים כמו נשימה והרחה. אולם מבחינה חברתית הוא מהווה לא פעם מקור לסטיגמות, לעיסוק תכוף ולשינויים בדימוי העצמי. ניתן לייחס זאת בין היתר לעובדה שהוא ממוקם ממש באמצע הפרצוף שלנו ומתבלט החוצה ובכך מושך את תשומת הלב המרכזית של כל מי שבוחן אותנו.

אך במקום סקירה מפורטת אפשר פשוט ללכת בעקבות הריח. ניתוחי אף עולים בשכיחותם עם השנים ומהווים פלח ניכר משוק הניתוחים הפלסטיים, שעומד כיום על כ-67 אלף ניתוחים בשנה, כך על פי האיגוד לרפואה פלסטית ואסטתית.

עולם הפלסטיקה: בין צורך רפואי לרצון קוסמטי

כחברה אנחנו חיים לא פעם במלכוד. מחד העיסוק במראה החיצוני בולט בתרבות המערבית, גם אם נרצה להכחיש זאת ומאידך הרתיעה מניתוחים פלסטיים עשויה ליצור תחושה של שטחיות.

אולם עיסוק במראה החיצוני יכול להשפיע במידה משמעותית על הדימוי העצמי, על תחושת הבטחון ולעתים להוביל למצוקה נפשית משמעותית. חלק מהאנשים שבחרו לעבור ניתוחים פלסטיים מדווחים על שביעות רצון גבוהה ותחושת שלמות שחסרה להם לפני.

לצד השיקולים האסתטיים, המהווים לא פעם נדבך חשוב, לניתוח אף יש לעיתים גם נחיצות רפואית. צורה לא תקינה של האף החיצוני או של מבני האף הפנימיים, בפרט מחיצות האף, יכולה להקשות על נשימה תקינה.

דבר זה יכול להתבטא בשלל דרכים, מנחירות ועד דום נשימה חסימתי בשינה (OSA), מחלה שכיחה שמגבירה את הסיכון לתחלואה לבבית ומוחית. הערכת האפשרות לשיפור תסמינים אלו יכולה להתבצע על ידי מומחה ברפואת אף אוזן גרון.

הבחירה בניתוח במנתח ובעיתוי

האף החיצוני מורכב משני חלקים, חלק גרמי ששייך לעצמות הגולגולת וחלק סחוסי. ניתוח האף יכול לשנות את אחד מהחלקים הללו או את שניהם, כתלות בתוצאה הסופית המבוקשת.

אולם מבנה האף מסיים לגדול ולהתעצב רק במהלך גיל ההתבגרות, סביב גיל 14-16. לכן איגודים מקצועיים שונים, כמו איגוד המנתחים הפלסטיים האמריקאי, ממליצים לבצע ניתוח אף רק כשהוא הגיע לצורתו הסופית, כלומר לאחר גילאים אלו.

לפני קבלת ההחלטה על ביצוע ניתוח אף מומלץ לדון עם גורמים רפואיים על היתרונות והחסרונות הכרוכים בכל ניתוח, ובפרט בניתוח פלסטי מסוג זה. זאת בין היתר כדי להבין האם אכן ניתן להשיג את התוצאה הרצויה בעזרת הניתוח.

בשלב הבא חשוב לבחור מנתח פלסטי מוסמך עם ניסיון מוכח בתחום. ניתוח אף מהווה פרוצדורה מורכבת המערבת מבנים עדינים והשלכותיו עשויות להיות משמעותיות מאד, אסתטית ורפואית גם יחד. מנתח בעל נסיון יוכל לסייע לך גם בבחירת סוג הניתוח שיתאים לך.

כיצד מתבצע ניתוח אף?

ניתוח אף עשוי לכלול פרוצדורות שונות במהלכו, כתלות בתוצאה הסופית המבוקשת: חלק מהאנשים מבקשים להגדיל את אפם בעוד אחרים דווקא מעוניינים להקטינו. עבור חלק המטרד העיקרי הוא גשר האף ואילו חלקם מעוניינים דווקא בשינוי צורת קצה האף או הנחיריים וכן הלאה.

בהתאם לכך שני סוגי הניתוחים העיקריים הם ניתוח אף פתוח וניתוח אף סגור. בניתוח פתוח מתבצע חתך זעיר מתחת לקצה האף, בין הנחיריים. שיטה זו מעניקה למנתח גישה נרחבת יותר למבני האף השונים ולכן משמשת גם בניתוחי אף עם היקף גדול יותר של שינויים.

לעומת זאת בניתוח סגור החתכים מתבצעים בתוך הנחיריים עצמם. שיטה זו חוסכת את הצלקות לאחר הניתוח אולם לא תמיד מאפשרת לבצע תיקונים קוסמטיים מורכבים.

רב ניתוחי האף מתבצעים תחת הרדמה כללית וכוללים השגחה באשפוז למשך 1-2 ימים לאחר הניתוח. משך הניתוח הוא בין שעה ל-3 שעות ולאחריו צפויה תקופת התאוששות של 7-14 ימים לכל הפחות.

מהניתוח עד התוצאה הסופית עשויים לחלוף כמה חודשים

ניתוח אף הוא השקעה לטווח הרחוק. מחד תוצאותיו נוטות להשאר קבועות גם לאורך השנים, תכונה שאינה מאפיינת את כל הניתוחים הפלסטיים בהכרח, ומאידך מחכה תקופת המתנה של כמה חודשים מהניתוח עד לקבלת המראה הסופי והמעוצב של האף החדש.

בשבועיים הראשונים לניתוח המטופלים עשויים לחוות כאב, נפיחות והופעת חבורות באזור. הסרת התפרים והגבס מתבצעת בהתאם להנחיות המנתח. מנוחה, הרמת הראש והמנעות מקינוח האף הם רק חלק מתהליך ההתאוששות הראשוני.

ירידת הנפיחות באזור הניתוח מתרחשת בהדרגה ולכן האף ימשיך להתעצב ולשנות את צורתו כ-6 חודשים עד שנה לאחר מועד הניתוח. מהרגע שקבל את צורתו הסופית לרב הוא לא ישנה את צורתו במהלך הזמן.

ריח של שושנים? החסרונות הכרוכים בניתוח אף

תופעות לוואי שכיחות של ניתוח אף כוללות תחושת גודש באף (אף סתום), כאב מתמשך באזור הפנים ודימומי אף. בעוד שתופעות אלו חולפות לרוב בשלושת השבועות הראשונים העוקבים לניתוח, חשוב לדעת מהם הסיכונים האפשריים הכרוכים בניתוח אף.

שינויים באף עשויים לגרור שינוי בתחושת הריח, לירידה ביכולת ההרחה ובמקרים קיצוניים גם לאובדן חוש הריח. סיבוך נוסף נגרם בשל נזק למבני האף הפנימיים ובפרט חירור (פרפורציה) של מחיצת האף, מה שעשוי להוביל לירידה באיכות החיים ואף להצריך ניתוח מתקן.

תופעת לוואי נוספת הנה הופעתן של הפרעות משמעותיות בנשימה, שעלולות להוביל לסיבוכים רפואיים ולהקשות בעת פעילות גופנית או להוות מטרד קולני בשינה.

מעבר לכך, ישנם מנותחים רבים שאינם מרוצים מתוצאות הניתוח, בשל חוסר סימטריה, פגיעה במבנה וסיבות רבות אחרות, כמו למשל "זה לא מה שהרופא הבטיח לי" או "בהדמיה שהוצגה לפני הניתוח האף נראה הרבה יותר טוב".

סיבוכים בניתוחי אף, אלקטיביים או כאלה בעלי סיבה רפואית, מתרחשים בערך ב-6 מכל 100 ניתוחים, כאשר רק בחלק מאותם מקרים שהסתבכו, ניתן יהיה לגבש עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית.

על מה כדאי להתייעץ עם המנתח

הבחירה בניתוח אף נתונה בסופו של דבר לסט שיקולים אישי של כל אחד ואחת. רק ביכולתך לדעת עד כמה צורת האף שלך משפיעה על המראה החיצוני שלך, על הדימוי העצמי שלך ועל הפנים שהיית רוצה לראות בהסתכלותך במראה.

הפגישה הראשונית עם המנתח הפלסטי מהווה פלטפורמה מצוינת לתיאום ציפיות ולהבנה טובה יותר של משמעויות הניתוח. חלק מהמרפאות מציעות אף שירותי הדמיה שיכולים לתת לך תחושה מוקדמת של המראה העתידי עם האף החדש.

בהזדמנות זו כדאי להעלות גם את הנתונים האישיים שלך שעשויים להשפיע על מהלך הניתוח או על תוצאותיו.

חשוב לעבור את הניתוח במקום בו תרגיש/י בנוח, עם כתובת לשאלות לפני הניתוח ולאחריו, בין היתר כיוון שהמטרה הסופית היא להרגיש בנוח עם עצמך ולשפר את שביעות רצונך.

מתי מתרחשת רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית בניתוח אף כושל יכולה להיות תוצר של מגוון נסיבות בניהם ניתן למצוא הסבר מקיף למטופל. כמו בכל ניתוח, כך גם בניתוח אף מוטלת החובה על הרופא לספק למטופל הסבר מקיף אודות הניתוח, תופעות הלוואי והסיכונים הכרוכים בהליך.

את ההסברים הללו צריך לקבל המטופל זמן מה לפני הניתוח על מנת שיוכל לעכל את ההשלכות של הניתוח. בשלב זה על הרופא להסביר למטופל כי קיימת אפשרות לצלקות, למראה לא אסתטי שיכול לבוא לידי ביטוי באף עקום למשל, לפגיעה ביכולת הנשימה של המטופל ועוד.

אי הסבר על הסיכונים הקיימים נחשב לכשל מקצועי שיכול לגרור תביעה משפטית בגין רשלנות רפואית בניתוח אף.

בנוסף, יש להחתים את המטופל על טופס הסכמה לניתוח. על הרופא להחתים את המטופל זמן סביר לפני הניתוח על טופס זה ולא כפי שרופאים פלסטיים מרבים לעשות, דקות ספורות לפני הניתוח. החתמת המטופל על טופס ההסכמה זמן קצר לפני ניתוח אף נחשבת לרשלנות רפואית לכל דבר.

עניין זה מוסדר היטב במה שמכונה "הסכמה מדעת לטיפול" והיא חלק מזכויותיו של המטופל בעיני רשויות החוק והמשפט בישראל.

בכל מקרה של נזק משמעותי, כתוצאה של ניתוח באפך, חשוב לפנות ולהתייעץ עם עורך דין מנוסה, על מנת לבחון האם הנזקים שנגרמו הנם תוצאה של רשלנות רפואית ולמעשה, לא ניתן להכריע בשאלה מבלי לבדוק כל מקרה וכל ניתוח אף לפי נסיבותיו ואופי הנזקים שנגרמו.

עורך דין מנוסה יתן לך את כל התשובות!

על מנת להבין ולהעריך האם הרופא התרשל לפני, במהלך או בתקופת ההחלמה שלאחר הניתוח שעברת, יש לפנות לעורך דין מומחה בתחום הרשלנות הרפואית, שיעתיק את התיעוד הרפואי שרלוונטי למקרה שלך.

מתוך התיעוד הרפואי ניתן ללמוד על המצב שהוביל לביצוע הניתוח, אופן ההכנה ובחירת השיטה הניתוחית, מהלך הניתוח ותקופת ההחלמה. החומר הרפואי יבדק בקפידה על ידי עורך הדין ולרוב גם על ידי מומחה רפואי, שאז ניתן יהיה להעריך ולקבל תשובה מדוייקת לשאלה, האם הנזקים שנגרמו לך מקורם בהתרשלות של הרופא המנתח.

במקרים שבהם ניתן יהיה לקבוע כי הרופא התרשל ובהתאם להיקף הנזקים שנגרמו למנותח, עורך הדין יוכל לתת לך הערכה ברור הלגבי גובה פיצויים שאותם ניתן יהיה לתבוע בעילת רשלנות רפואית.

חשוב להבין, כי ישנם לא מעט מקרים שבהם המנותח אינו מרוצה מתוצאות הניתוח ומקרים אחרים של סיבוכים לא צפויים, בהם לא תהיה הצדקה כלכלית להגשת תביעת רשלנות רפואית, שכן לא בכל מקרה אפשר / חכם להגיש תביעת פיצויים.

בכל מקרה וכפי שציינו, על מנת לבדוק את המקרה האישי שלך יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי אישי

תשובות לשאלות נפוצות

לאורך השנים טיפלנו במאות פניות של נשים וגברים שעברו ניתוחים פלסטיים באפם, כאשר בחלק מאותם מקרים גם הגשנו תביעות פיצויים בשל רשלנות רפואית וגרימת נזקים חמורים למנותחים.

לפניך מספר תשובות של עורכי הדין שלנו, לשאלות נפוצות, שחוזרות על עצמן במסגרת שיחות הייעוץ שלנו מול מנותחים, בשלבי הבירור ולצורך הערכת האפשרות להגשת תביעה משפטית.

עברתי ניתוח פלסטי באף בגיל 21, לא קיבלתי הסבר על האפשרות שתהיה בעיה בנשימה אחרי הניתוח. על טופס הסכמה לניתוח חתמתי שעה לפני הניתוח. בעקבות הניתוח נגרם לי נזק לנשימה ממנו אני סובלת עד היום, יש אפשרות לתבוע?

ניתוח אף אסתטי לצורך שיפור מראה האף הנו ניתוח לא דחוף ולא הכרחי ונעשה בדרך כלל במסגרת רפואה פרטית תמורת תשלום מצד המטופל.

בפסקי דין שניתנו בעבר וכן בחוק זכויות החולה נקבע כי בנסיבות של ניתוח פרטי לא דחוף חלה חובה מוגברת על המנתח להסביר למטופל על כל הסיכונים הכרוכים בניתוח, כולל סיכונים לא שכיחים, ולקבל הסכמה שלו לניתוח לאחר שהבין גם את הסיכונים. בשפה המשפטית: הסכמה מדעת.

מאחר וניתוח אף כאמור אינו דחוף המטופל אמור לקבל מהרופא המנתח הסברים על הניתוח ועל הסיכונים הכרוכים בו מספיק זמן לפני הניתוח, על מנת שיוכל לשקול בכובד ראש אם הוא מעוניין לבצע את הניתוח. לכן גם החתימה על טופס ההסכמה לניתוח לא אמורה להתבצע ביום הניתוח במקרה של ניתוח אף מתוכנן אלא מספר ימים לפני הניתוח. 

פגיעה אפשרית בנשימה הנה חלק מהסיבוכים האפשריים בניתוח אף אסתטי ולכן על המנתח היה להסביר לך על האפשרות להתממשות סיבוך זה ולא די בהחתמה על טופס הסכמה לניתוח זמן קצר לפני הניתוח.

אם יתברר לאחר עיון בתיעוד הרפואי כי לא ניתן לך הסבר מלא על הסיכונים הכרוכים בניתוח, ניתן יהיה לבסס תביעת רשלנות בטענה של היעדר הסכמה מדעת ולקבל פיצוי על הנזק שנגרם גם אם יוכח כי מקורו של הנזק בסיבוך רפואי ידוע ולא בהתרשלות של המנתח באופן ביצוע הניתוח.

מאיזה מומחה רפואי כדאי לקבל חוות דעת לקראת תביעת פיצויים בגלל פגיעה בניתוח אף?

המומחים הרפואיים אשר מבצעים ניתוחי אף בישראל הם מומחים בכירורגיה פלסטית וכן מומחים בתחום אף אוזן וגרון.

אם התלונות בגין הניתוח הכושל מתמקדות בנושא של התוצאה האסתטית של הניתוח יתכן וכדאי יהיה לשקול קבלת חוות דעת ממומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית ואם יש גם תלונות בנושא קושי בנשימה בעקבות הניתוח יתכן ודווקא מומחה א.א.ג יהיה המומחה המתאים.

בכל מקרה לעניין בחירת מומחה רפואי לקבלת חוות דעת מומלץ מאד לפנות תחילה אל עורך דין מנוסה בתחום הרשלנות הרפואית אשר הוא יפנה אותך למומחה המתאים ביותר לקבלת חוות דעת. פניה למומחה רפואי לקבלת חוות דעת לצורך תביעה בטרם פניה לעורך דין יכולה להביא להוצאת כספים על חוות דעת לא מתאימות ולא שימושיות לתביעת רשלנות רפואית.

עברתי ניתוח פלסטי באף ומתברר שהמנתח ביצע לי כריתה נרחבת מדי של קונכיות האף. אני חשה כקושי משמעותי בנשימה דרך האף. השתנה לי הדיבור ונפגע לי חוש הריח. מה דעתכם?

בחלק מניתוחי האף המנתח כורת רקמה של קונכיות האף Turbinate רקמה אשר נמצאות בה בלוטות לימפה רבות והיא מפרישה ריר ותפקידה לסנן, לחמם, להוסיף לחות ולחוש את האוויר אשר נשאף דרך האף.

כריתת יתר של קונכיות האף עלולה להביא למצב אשר מוכר כתסמונת האף הריק, מצב בו היעדר קונכיות האף גורם לקושי בנשימה, תחושת יובש, אובדן חוש הריח ושינוי בדיבור.

כדי לבחון אם בניתוח שעברת היה צורך בכלל בכריתת קונכיות האף והאם נכרתה יותר מדי רקמה מקונכיות האף עד למצב בו נגרם לך נזק יהיה צורך לקבל את מלוא התיעוד הרפואי מלפני הניתוח, מהניתוח ולאחריו ולהתייעץ עם מומחה רפואי בתחום אף אוזן וגרון.

בכל מקרה, מומלץ להקדים ולהתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום הרשלנות הרפואית לפני הכל.

עברתי ניתוח בבית חולים פרטי והתוצאות לא טובות. אני מעוניינת להגיש תביעה. האם התביעה מוגשת כנגד הרופא המנתח בלבד או גם כנגד בית החולים בו בוצע הניתוח?

כדי להעריך מיהו הנתבע הנכון בתביעת רשלנות רפואית בגין ניתוח אף כושל יש צורך ביותר פרטים ורצוי לבחון את התיעוד הרפואי בסיוע מומחה רפואי בתחום הכירורגיה הפלסטית.

כאשר מדובר בניתוחים אשר מבוצעים במסגרת פרטית לרוב התביעה כוללת את המנתח עצמו וכן את המסגרת הרפואית בה בוצע הניתוח כמו למשל בית חולים פרטי.

הגשת תביעה כנגד שני גורמים לא תביא לפיצוי כפול מטבע הדברים אך בחלק מן המקרים יכולה לסייע לסיום התיק.

לחצו כאן לקבלת ייעוץ משפטי אישי!

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (1) | דירוגים (1)

1 stars - based on 1 reviews

קראו עוד

סגור

מיקומך באתר: רשלנות רפואית ניתוחים ניתוח אף

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

27 במרץ 2024

עורכי הדין שלנו עונים ...

עורך הדין עופר סולר, מבכירי עורכי הדין בישראל בתחום הרשלנות הפרואית עונה לשאלות נפוצות בנושא רשלנ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

עברת ניתוח קשירת חצוצר...

עברת ניתוח קשירת חצוצרות? הניתוח נכשל ונכנסת להריון לא רצוי? יתכן ומאד כי המדובר במקרה של רשלנות ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

מגיע לך לקבל תשובות במ...

עורך דין עופר סולר: מעל 21 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה. פני/ה להערכת סיכויי התבי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות רשלנות רפואית ב...

בעיות וכשלים חמורים לאורך חודשי ההריון ובעיקר בזמן הלידה עלולים לגרום לשיתוק מוחין ולנזק בלתי הפי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

שמירה לקויה ואובדן עוב...

בני זוג תבעו את בית החולים תל השומר בשל התרשלות בשמירה על עוברים מוקפאים בטיפולי IVF וזכו לפיצויי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

הרופאים טעו בפענוח תוצ...

בדיקת השקיפות העורפית מסייעת לרופא המלווה את מעקב ההריון שלך להעריך את הסיכויים ללידת ילד/ה הלוקה...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תסמונת ויליאמס והחובה ...

תסמונת האהבה הנה אחת מהתסמונות הגנטיות השכיחות ביותר ובכל מקרה, חשוב לדעת כי ניתן לאבחן את המוטצי...

קרא עוד

03 באפריל 2024

רוט סולר תביעות ביטוח:...

עורך הדין עופר סולר שותף בפירמה רוט סולר - תביעות ביטוח, המתמחה בייצוג תובעות ותובעים בתביעות מול...

קרא עוד

03 באפריל 2024

על אודות עורך דין עופר...

לעורך הדין סולר ניסיון של למעלה מ-20 שנים בניהול תביעות רשלנות רפואית מורכבות...

קרא עוד

03 באפריל 2024

עופר סולר רשלנות רפואי...

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בישראל, עורך הדין עופר סולר עומד לרשותך! המש...

קרא עוד

21 במאי 2024

בדיקת אקסום: חשובה בכל...

מחקר ישראלי [2024] בחן וניתח תוצאות של 1020 בדיקות אקסום בהריונות שגרתיים, שאינם מוגדרים הריונות ...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24