סולר קפלינסקי רשלנות רפואית malpractice
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

עורך הדין עופר סולר, ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

המשרד המוביל בישראל לייצוג נפגעי רשלנות רפואית, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

פנו לקבלת חוות דעת מקצועית >>
עו"ד עופר סולר מומחה ברשלנות רפואית

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עו"ד עופר סולר, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

לקבלת חוות דעת מקצועית >>

מידע על בית החולים זיו בצפת

מחבר: 20/04/2020 19:36

בית החולים זיו שבצפת הוקם בשנת 1910 בעזרתו האדיבה של הברון אדמונד דה רוטשילד והופעל על ידי רופאים שהובאו לאזור במיוחד מארצות הברית. בית החולים נוסד על מנת לספק מענה רפואי למושבות ההתיישבות הראשונות של אזור הגליל העליון והתיכון. בשנת 1949, לאחר שנסגר על ידי העות'מאניים ונפתח בשנית לאחר מכן, הוכרז בית החולים כבית חולים ממשלתי. 

בתקופת מלחמת לבנון השנייה בקיץ 2006, היה חשוף בית החולים זיו שבצפת לאש האויב ותחת ההפגזות שספג, טיפל בית החולים בכ-800 חיילים וכ-700 אזרחים. בפברואר 2013 פתח בית החולים זיו את שעריו גם לפצועים וחולים מסוריה והעניק להם סיוע הומניטרי.

כיום, המרכז הרפואי מנוהל על ידי ד"ר סלמאן זרקא ומספק מענה לתושבי האזור וכן לתיירים ומטיילים שמגיעים צפונה למטרות פנאי ועבודה. ניתן למצוא בבית החולים מחלקת יולדות, מחלקה פסיכיאטרית ומרפאות חוץ. בית החולים זיו הינו בית החולים היחיד בארץ המפעיל חדר מיון נוסף לזה שהוא מפעיל בשטחי בית החולים עצמו.

כמו כן, בבית החולים פועלים שירותים חדשים ומכשור מתקדם אשר התווספו לצורך ביצוע ניתוחים חדשניים ובכלל זאת כירורגיה זעיר פולשנית, כירורגיית ילדים, כירורגיית עיניים וכירורגיה אורתופדית ברמה בינלאומית. כמו כן, בית החולים קלט רופאים מומחים רבים מבתי חולים מרכזיים בישראל ואלו מביאים עמם מומחיות נחוצה לאזור הצפון של מדינתנו.

המרכז הרפואי זיו נמצא בהתפתחות מתמדת ויעדיו העיקריים הם פיתוח יכולותיו המקצועיות וחיזוק מקומו כמרכז רפואי מוביל בצפון. בשנים האחרונות המרכז נמצא בעיצומו של תהליך שדרוג משמעותי, שתכליתו הנה לשפר את השירותים הרפואיים וכן את תנאי האשפוז. 

לא זאת בלבד, אלא שבית החולים זיו מתפקד גם כמוסד אקדמי ושדה קליני, המסונף לפקולטה לרפואה בצפת ומקיים איתה קשר הדוק, תוך שילוב של רופאי המרכז בסגל המרצים בפקולטה ובהדרכת הסטודנטים במחלקות האשפוז במרכז הרפואי. 

תחום המחקר גם הוא התפתח משמעותית ואגף המחקר בבית החולים הרחיב את היקף המחקרים הקליניים והבסיסיים, נכון לעכשיו מדובר בכ-161 מחקרים פעילים וזאת בשיתוף עם מחקרים שמבצעת הפקולטה לרפואה והרשות למחקר בגליל.

הגישה הטיפולית

"ייחודו ויתרונו של המרכז הרפואי זיו, נובעים אף מאווירתו המשפחתית והאינטימית. המרכז נטוע בנוף כפרי מרהיב ונהנה מריבוי התרבויות של אזור הצפון וממגוון הדתות והעדות המתקיימות בסביבתו. לכל אלה יש ייצוג רב בין עובדי המוסד ובקרב מטופליו והם המעניקים לו את אופיו הפתוח והמשפחתי.

המרכז הרפואי זיו חרט על דגלו מתן שירותי רפואה מקצועיים לפונים אליו תוך נקיטת גישה פרואקטיבית מול הקהילה הגרה בצפון. המרכז הרפואי זיו הוא מרכז רפואי המחובר לקהילה ופועל יחד איתה ועם מנהיגיה לשיפור מצבה הבריאותי בתרומתו המקצועית הייחודית ובהענקת חווית טיפול ראויה. אנו נותנים מענה רפואי לכלל תושבי הצפון היקרים, לחיילי צה"ל העומדים על משמרתם וכן לכלל הפונים אלינו ביום יום.

אנו מודעים לגודל משימתנו בעתות חרום ומכינים את התשתיות והצוות למצבים אלה לצד תקוותנו לשלום.

החזון של בריאות לצפון המדינה מתבסס על מרכז רפואי אשר בבסיסו ערכים של מקצועיות, מצוינות, אהבת אדם ושבועת המקצועות הרפואיים. אנו מאמינים בשיתוף פעולה עם ראשי הערים, המועצות והקהילות באזורנו לשם קידום בריאות התושבים והשגת החזון".

מדריך השירותים

בבית החולים זיו ניתן למצוא מגוון רחב של שירותים ובכלל זאת מחלקות ויחידות רפואיות, מכונים ומעבדות, שירותים פרא-רפואיים, תיירות מרפא ועוד. 

ביניהם מחלקת אורודינמיקס, אורולוגיה, אורתופדיה ואורתופדיה ילדים, אנדוקרינולוגיה, אף אוזן גרון וניתוחי ראש-צוואר, אשפוז יום כירורגי, המרכז למיינדפולנס, הרדמה, חדרי ניתוח, טיפול נמרץ, טיפול נמרץ בילוד, טיפול נמרץ ילדים וטראומה.

יחידה למחלות זיהומיות ומניעת זיהומים, יחידה נפרולוגית, יחידת התעוררות (התאוששות), ילדים, כבד, כירורגיה, כירורגיית ילדים ומתבגרים, כירורגיית כלי דם, כירורגיית פה, פנים ולסתות.

מחלקה לרפואה דחופה - מיון ומיון ילדים, נוירולוגיה, נשים ויולדות, עיניים, פנימית א' ו-ב', פנימית גריאטרית, פסיכיאטריה ילדים נוער ופסיכיאטריה מבוגרים, קרדיולוגיה, קרדיולוגיה פולשנית, קרדיולוגיית ילדים ומומי לב במבוגר, ראומטולוגיה, ריאות ותהודה מגנטית MRI.

מרפאת בריאות הנפש לילד ולמתבגר, גילוי מוקדם של סרטן המעי הגס, המטולוגיה והמטואונקולוגיה, הפרעות אכילה, טיפול בהפרעות חרדה, טיפול בהשמנת יתר, כלי דם ודופלר, מרכז בריאות האישה, מרפאת שד, סוכרת נעורים ואנדוקרינולוגיה לילדים - מרכז בריינין, נוירוכירורגיה ורוקטולוגיה.

מכון אונקולוגיה, איזוטופים - המכון לרפואה גרעינית ומכון PET-CT, גנטיקה, גסטרואנטרולוגיה, גסטרואנטרולוגיה פולשנית, המטולוגיה ובנק הדם, התפתחות הילד, פיזיותרפיה, פתולוגיה וציטולוגיה, קליניקת זיו ווקר - בשביל ההליכה, רדיותרפיה, רנטגן (רדיולוגיה אבחנתית), שיקום לב ושמיעה.

מיקום ודרכים ליצירת קשר

בית חולים זיו ממקודם ברחוב הרמב"ם בצפת. 

ניתן לפנות לבית החולים בדרכים הבאות:

קריאה נוספת על: כל מה שחשוב לדעת על חיידק GBS בהריון ובלידה!

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (5) | דירוגים (2)

5 stars - based on 2 reviews

קראו עוד

סגור

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

15 בינואר 2020

עורכי הדין שלנו עונים ...

עורכת הדין ארבל קפלינסקי ועורך הדין עופר סולר עונים לשאלות נפוצות בנושא רשלנות רפואית!

קרא עוד

13 במאי 2020

ייעוץ גנטי ומקרי רשלנו...

התמודדות משפטית מול מקרים של רשלנות רפואית במתן ייעוץ גנטי, שהובילה ללידת ילד או ילדה הסובלים מתס...

קרא עוד

17 במאי 2020

איחור באבחון התקף לב ב...

עברת התקף לב שהרופאים לא זיהו בזמן? איחור באבחון אוטם שריר הלב עשוי להתפרש כרשלנות רפואית

קרא עוד

18 במאי 2020

עברת ניתוח קשירת חצוצר...

עברת ניתוח קשירת חצוצרות? הניתוח נכשל ונכנסת להריון לא רצוי? יתכן ומאד כי המדובר במקרה של רשלנות ...

קרא עוד

19 במאי 2020

טיפול רשלני במקרים של ...

אבחון מאוחר וטיפול שגוי במקרים של היפרדות שליה עשויים להוות עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית ותשלום...

קרא עוד

23 במאי 2020

בית חולים סורוקה באר שבע

המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה - כל המידע על בית חולים סורוקה באר שבע באתר Malpractice בנושא רש...

קרא עוד

24 במאי 2020

עיכוב בגדילה התוך רחמי...

פיגור בגדילת העובר שברחם מצריך מעקב רפואי קפדני לאורך חודשי ההריון והגם שהמדובר על תופעה נפוצה, ח...

קרא עוד

27 במאי 2020

אבחון אוטיזם במהלך ההר...

עורך הדין עופר סולר מסביר על האפשרות לאבחן אוטיזם לפני ובמהלך ההריון ועל מקרים חמורים של רשלנות ב...

קרא עוד

27 במאי 2020

הפרעה על הספקטרום האוט...

יותר ויותר ילדים בישראל [ובעולם] מאובחנים עם הפרעה על הספקטרום האוטיסטי. מה הסיבות לכך? מה משמעות...

קרא עוד

27 במאי 2020

הילד על הספקטרום האוטי...

לפחות ב-15% מהמקרים שבהם מאובחן ילד על הספקטרום האוטיסטי ניתן למצוא רקע גנטי, אותו ניתן היה לאבחן...

קרא עוד

31 במאי 2020

הרופא לא המליץ על בדיק...

ישנם יותר ויותר מקרים שבהם אי המלצה על ביצוע בדיקת ניפט ולידת ילד עם פגיעה גנטית או מום קשה, עשוי...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 36