סולר קפלינסקי רשלנות רפואית malpractice
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

עורך הדין עופר סולר, ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

המשרד המוביל בישראל לייצוג נפגעי רשלנות רפואית, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

פנו לקבלת חוות דעת מקצועית >>
עו"ד עופר סולר מומחה ברשלנות רפואית

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עו"ד עופר סולר, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

לקבלת חוות דעת מקצועית >>

שים לב: גורל התביעה שלך תלוי בבחירת עורך דין!

מחבר: 26/09/2019 17:40

בשנת 2003 אישה התלוננה על כאבים ברגלה, היא לא נשלחה לבדיקות מקיפות ולכן לא ידעה שהיא חולה בסוכרת. רשלנותו של הרופא באבחנה המוקדמת והטיפול השגוי בהמשך, הביאו לבסוף לכריתת רגלה של המטופלת.

בשנת 2009 קשיש המאושפז במוסד סיעודי נפל ממיטתו על פניו והתעוור, זאת לאחר שאחד מאנשי הצוות שכח להחזיר את מעקה הבטיחות למקומו.

בשנת 2012 שבה לביתה בחורה צעירה כשבגופה פד גזה. הפד נשכח במהלך ניתוח שעברה מוקדם יותר באותו יום. בהמשך אותו שבוע, חזרה לבית החולים עם חום גבוה וכאבים באזור המנותח וגילתה לאחר בדיקה, שחייה עמדו בסכנה ממשית.

בשנת 2016 ניתנה אבחנה שגויה לאדם שלקה במחלה זיהומית נדירה, רק לאחר שנה של טיפולים כימותרפיים קשים הוא התבשר שהוא כלל אינו חולה בסרטן.

יותר ויותר מקרים של רשלנות רפואית עולים לכותרות ומוכיחים לנו שהחלטות שגויות במתן מענה רפואי קורות כל הזמן ולכל אחד. אם בעבר הלכנו שבי אחר הרופא ולא חשבנו לערער על קביעתו, היום אנחנו כבר יודעים על בשרנו, שגם הרופאים בידם אנחנו מפקידים את חיינו, לא חפים מטעות וגם לא מאשמה.

למרות שכיחותם של מקרי רשלנות רפואית, לעיתים קשה לקבוע באופן חד משמעי שאכן מדובר במקרה כזה. תיקים אלו נחשבים למסובכים וקשים במיוחד מאחר והם ממזגים בתוכם שני תחומי ידע נפרדים ונבדלים, משפט ורפואה.

עורכי הדין מצד התביעה, נדרשים למעשה, לבקיאות מלאה בשני התחומים, שכל אחד מהם רחב ומורכב בפני עצמו.

עבורנו, הלקוחות הפרטיים, האנשים הפשוטים, שלא מוגנים בחומות מוסד רפואי גדול וסוללת עורכי דין מקצועיים, הבחירה בעורך הדין הנכון היא גם הבחירה בין הצלחה לכישלון, בין פיצויים חלקיים למקסימליים, בין חיים טובים יותר וטובים פחות.

החיפושים אחר עורך דין הם רק תחילתו של מסע ארוך ומפרך אשר עלול לגבות מחיר יקר מבחינה כלכלית ואישית.

הדרך שמתפתלת בין מסדרונות בית המשפט מלאת מהמורות, אבל בסופה מובטח לנו פיצוי כספי שמעודד אותנו להמשיך וללכת לאורכה. הפיצויים לא יתקנו את העוול שנעשה, אבל באמצעותם אולי נוכל לחזור לנהל אורח חיים תקין בחיק המשפחה.

עורך הדין עופר סולר, שעוסק בתחום הרשלנות הרפואית למעלה מ-20 שנה, מסביר כי מומלץ לבחור באופן מושכל בעורך הדין, שלא רק יבטיח אלא גם ידאג, שתקבל את מירב הפיצויים להם הנך זכאי.

הסקירה הבאה תאפשר גם לך לקבל החלטה טובה ומוצלחת יותר בשאלת הייצוג המשפטי בתביעה העתידית שלך.

לא מתפשרים, תובעים רק עם מומחים!

מאות תביעות רשלנות רפואית מוגשות מדי שנה על ידי אזרחים נפגעי מערכת הבריאות, אבל רק ב- 20% מהמקרים התובע מקבל תשלום כלשהו.

חלק נכבד מאותם תיקים עברו תחת ידיו של עורך דין סולר. לאורך שש שנות עבודתו ייצג קופות חולים, בתי חולים, רופאים וחברות ביטוח במשרד הגדול בישראל לתביעות רשלנות רפואית מטעם הנתבעים.

לדבריו, קשה מאוד לחדור את חומות ההגנה של מערכת הבריאות. מערך לחימה שלם של כוח אדם מוכשר מגובה בתקציבי עתק ממתין לתובעים בשערי בית המשפט. בנוסף, מרבית הרופאים בארץ כפופים לממסד באופן כזה או אחר ולכן לא ימהרו לחתור תחתיו.

כדי שהתובע יצא עם ידו על העליונה, עורך הדין צריך למצוא את הפרצה. זאת יוכל לעשות רק אם יהיה בקיא בחומר, למוד ניסיון של מקרי עבר דומים עמם התמודד וכל זאת, תוך שהוא מעורה בשינויים הנעשים בחוק ועוקב אחר פסקי דין חדשים.

רק עורך דין שמשקיע את כל מרצו, באופן רציף, יומיומי ושיטתי בתחום הרשלנות הרפואית ובו בלבד, יוכל להוביל את התביעה לניצחון.

גודל הפיצויים כגודל הניסיון

ידע תיאורטי בתחום הרפואה וניסיון של עבודה במוסד רפואי מהווים יתרון משמעותי בתביעות רשלנות רפואית. בראש ובראשונה, כדי שתהיה עילה מספקת להגשת תביעה, עורך הדין נדרש להוכיח שישנו קשר סיבתי בין ההליך שנעשה לנזק שהתקבל ולאחר מכן עליו להוכיח שהנזק הוא תוצר של רשלנות ולא טעות אנוש תמימה.

לכן, עורך הדין חייב לדבר את השפה הרפואית, להכיר מונחים מקצועיים ולגלות הבנה בהליכים רפואיים.

בשלב השני, לאחר שהנזק אומת, נעשית הערכת פיצויים. הידע והניסיון שרכש עורך הדין יכריעו מה יהיה גובה הפיצויים והיקפם. למשל, במקרה מפורסם של תיק תביעה בגין לידה שהסתיימה בתינוק מת, הוערכו פיצויים בגובה כמיליון וחצי שקלים. בהמשך הוכח כי התינוק נולד חי ורק לאחר מכן נפטר, הוכפל סכום הפיצויים!

על מנת לאשר את הטענה כי התינוק היה בחיים אפילו למספר שניות או דקות בטרם נפטר, היה צורך לאתר בתיעוד הרפואי של המקרה, סימני חיים ברורים של התינוק ברגע שנולד ורישום שהעיד על ביצוע החייאה.

עורך דין סולר בוגר תואר ראשון בסיעוד ומנהל רפואי, עבד לאחר לימודיו בתפקיד פרא רפואי בבית החולים תל השומר. בהיותו חלק מהסגל הרפואי, השתתף בניתוחים, ביצע מעקב אחר מטופלים, ניהל תיקים רפואיים והכיר את הפרוצדורות הרפואיות בכללותן. סולר מסביר שהניסיון המעשי והידע שצבר, הם שאפשרו לו לפענח את המידע הרפואי ולתרגמו לכתב תביעה.

כמובן, שלא משנה איזה סכום ינקב, שום דבר לא יוכל לפצות על האבדן או למזער את הכאב. אבל כן אפשר לנסות ולהקל עד כמה שניתן, על אלו שנשארים להתמודד עם הפגיעה ונושאים אותה עמם לכל מקום וליתר חייהם.

עורך דין שבוחר לייצג תובעים במקרי רשלנות רפואית, מחויב לעשות ככל האפשר כדי שלקוחותיו יקבלו את מקסימום הפיצויים המגיעים להם. מומחיות, וותק וניסיון בתחום, הם תנאי הכרחי לכך.

אין טעם לתביעה בלי מומחה רפואי מוביל!

כאשר האזרח הקטן והבלתי מיומן יוצא להילחם בממסד הגדול והמאורגן, הנשק היחיד שעומד לרשותו הוא עורך דינו. אך גם עורך הדין לבדו לא מספיק, עליו לחבור לחוליה נוספת בשרשרת התביעה, רופאים מומחים, שלמרות חשיבותם הרבה בתיק, הם כמעט תמיד החוליה החסרה.

חוות הדעת של הרופא המומחה תבסס את עיקר הטענות מול המוסד הרפואי ותשמש כעדות תומכת בבית המשפט, בלעדיה, לא ניתן להגיש את כתב התביעה.

כאמור, רובם המוחלט של הרופאים יעדיפו לא לצאת כנגד עמיתיהם לעבודה או המערכת שמספקת להם פרנסה ויסרבו לתת את חוות הדעת. מצב זה מותיר לנפגעי הרשלנות הרפואית שתי ברירות, לשלם הון עתק לרופאים הבודדים שמוכנים לספק את השירות, או לטוס לחו"ל לקבל חוות דעת מקצועית מרופאים זרים מה שבמקרים רבים כלל בלתי אפשרי.

לעורך הדין סולר ניסיון ארוך שנים בתחום והכרות אישית עם מיטב המומחים הרפואיים בארץ - בכל תחום רפואי. לקוחות המיוצגים על ידי עו"ד סולר נשלחים תוך ימים ספורים לבדיקות מקיפות וקבלת חוות דעת איכותיות ומדוייקות, ללא כל עיכובים מיותרים ומבלי להתפשר.

עורך דין בעל קשרי עבודה אישיים, ארוכי שנים, עם מאות מומחים רפואיים, יחסוך ללקוחותיו זמן, כסף, עוגמת נפש מיותרת ויתרה מכך, ימקסם את האפשרות לזכות בפיצויים בסכום ראוי ומכובד בבית המשפט.

זה הרגע לבחור עורך דין – תבחרו נכון!

עליכם לבדוק היטב בטרם ההחלטה מי האדם שעומד מולכם והאם הוא אכן המתאים ביותר לביצוע המשימה.

עורך דין שיבטיח את הצלחתכם הוא עורך דין בעל רקע אקדמי רלוונטי, שיודע את מערכת המשפט על בוריה ולמד את המערכת הרפואית לעומקה.

כזה השולט בספרות מקצועית, פסקי דין בכלל והלכות של בית המשפט העליון בפרט. יותר מכל, עורך דין שמאמין בצדקתכם, ומקדיש את חייו המקצועיים לטובת לקוחותיו - נפגעי הרשלנות הרפואית ממש כמוך.

חשוב לזכור, הצלחת התביעה וגובה הפיצויים שתקבלו תלויים בעורך הדין שתבחרו, אבל הבחירה בעורך הדין הנכון תלויה רק בכם.

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (5) | דירוגים (42)

5 stars - based on 42 reviews

קראו עוד

סגור

מיקומך באתר: רשלנות רפואית בחירת עורך דין

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

22 באוקטובר 2019

שיתוק על שם ארב Erb´s ...

שיתוק על שם ארב Erb´s palsy עקב סיבוכים בלידה ומקרי רשלנות רפואית...

קרא עוד

24 באוקטובר 2019

העובדות החשובות על בדי...

המדריך המקיף בישראל בנושא בדיקות סקר גנטי, כולל הסברים רפואיים ומשפטיים אודות מגוון המחלות הגנטיו...

קרא עוד

24 באוקטובר 2019

בדיקות סקר גנטי מומלצו...

המדריך המקיף בנושא בדיקות סקר גנטי המיועדות עבור יהודים יוצאי אשכנז, לאבחון מוקדם של מחלות ופגמים...

קרא עוד

27 באוקטובר 2019

בדיקות סקר גנטי מומלצו...

המדריך המקיף בנושא בדיקות סקר גנטי המיועדות עבור יהודים יוצאי עדות המזרח, לאבחון מוקדם של מחלות ו...

קרא עוד

30 באוקטובר 2019

חשוב לדעת: השראת לידה,...

באחת מכל 5 לידות הרופאים מבצעים השראת לידה ולעיתים העניינים מסתבכים בשל טעויות אנוש והתרשלות של א...

קרא עוד

03 בנובמבר 2019

סקירת מערכות בהריון ומ...

סקירת מערכות - בדיקת אולטרא סאונד מקיפה במהלך הריון ומקרים של רשלנות רפואית באבחון או עקב אי ביצו...

קרא עוד

05 בנובמבר 2019

חשוב להכיר: סיכונים לע...

חשוב להכיר את הסיכונים האפשריים לעובר בזמן הריונה של האם ובין השאר התפתחות זיהומים, בעיות גנטיות ...

קרא עוד

06 בנובמבר 2019

בדיקות סקר גנטי מומלצו...

כל מה שחשוב לדעת אודות בדיקות סקר גנטי המיועדות לאבחון מחלות גנטיות בהורים ממוצא ערבי / דרוזי, תו...

קרא עוד

11 בנובמבר 2019

בדיקות סקר גנטי מומלצו...

חשוב להכיר את התסמונות הגנטיות הנפוצות בקרב שבטי הבדואים בישראל ובדיקות הסקר הגנטי שאותן ניתן לבצ...

קרא עוד

14 בנובמבר 2019

הקושי שבאבחון סרטן הלב...

למרות הקשיים שבאבחון מוקדם של מחלת סרטן הלבלב, ישנם גורמי סיכון שאסור לרופאים להתעלם מהם, שאז המח...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורך דין עופר סולר מעניק ייעוץ אישי, ללא התחייבות, לנפגעי רשלנות רפואית ובני המשפחה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

office@solarlaw.co.il

מרכז עזריאלי 1, קומה 36