סולר קפלינסקי רשלנות רפואית malpractice
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

עורך הדין עופר סולר, ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

המשרד המוביל בישראל לייצוג נפגעי רשלנות רפואית, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

פנו לקבלת חוות דעת מקצועית >>
עו"ד עופר סולר מומחה ברשלנות רפואית

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

עו"ד עופר סולר, מציע ללוות אותך ואת בני המשפחה בהליך המשפטי ועד לקבלת פיצויים מלאים

לקבלת חוות דעת מקצועית >>

שים לב: גורל התביעה שלך תלוי בבחירת עורך דין!

מחבר: 26/09/2019 17:40

בשנת 2003 אישה התלוננה על כאבים ברגלה, היא לא נשלחה לבדיקות מקיפות ולכן לא ידעה שהיא חולה בסוכרת. רשלנותו של הרופא באבחנה המוקדמת והטיפול השגוי בהמשך, הביאו לבסוף לכריתת רגלה של המטופלת.

בשנת 2009 קשיש המאושפז במוסד סיעודי נפל ממיטתו על פניו והתעוור, זאת לאחר שאחד מאנשי הצוות שכח להחזיר את מעקה הבטיחות למקומו.

בשנת 2012 שבה לביתה בחורה צעירה כשבגופה פד גזה. הפד נשכח במהלך ניתוח שעברה מוקדם יותר באותו יום. בהמשך אותו שבוע, חזרה לבית החולים עם חום גבוה וכאבים באזור המנותח וגילתה לאחר בדיקה, שחייה עמדו בסכנה ממשית.

בשנת 2016 ניתנה אבחנה שגויה לאדם שלקה במחלה זיהומית נדירה, רק לאחר שנה של טיפולים כימותרפיים קשים הוא התבשר שהוא כלל אינו חולה בסרטן.

יותר ויותר מקרים של רשלנות רפואית עולים לכותרות ומוכיחים לנו שהחלטות שגויות במתן מענה רפואי קורות כל הזמן ולכל אחד. אם בעבר הלכנו שבי אחר הרופא ולא חשבנו לערער על קביעתו, היום אנחנו כבר יודעים על בשרנו, שגם הרופאים בידם אנחנו מפקידים את חיינו, לא חפים מטעות וגם לא מאשמה.

למרות שכיחותם של מקרי רשלנות רפואית, לעיתים קשה לקבוע באופן חד משמעי שאכן מדובר במקרה כזה. תיקים אלו נחשבים למסובכים וקשים במיוחד מאחר והם ממזגים בתוכם שני תחומי ידע נפרדים ונבדלים, משפט ורפואה.

עורכי הדין מצד התביעה, נדרשים למעשה, לבקיאות מלאה בשני התחומים, שכל אחד מהם רחב ומורכב בפני עצמו.

עבורנו, הלקוחות הפרטיים, האנשים הפשוטים, שלא מוגנים בחומות מוסד רפואי גדול וסוללת עורכי דין מקצועיים, הבחירה בעורך הדין הנכון היא גם הבחירה בין הצלחה לכישלון, בין פיצויים חלקיים למקסימליים, בין חיים טובים יותר וטובים פחות.

החיפושים אחר עורך דין הם רק תחילתו של מסע ארוך ומפרך אשר עלול לגבות מחיר יקר מבחינה כלכלית ואישית.

הדרך שמתפתלת בין מסדרונות בית המשפט מלאת מהמורות, אבל בסופה מובטח לנו פיצוי כספי שמעודד אותנו להמשיך וללכת לאורכה. הפיצויים לא יתקנו את העוול שנעשה, אבל באמצעותם אולי נוכל לחזור לנהל אורח חיים תקין בחיק המשפחה.

עורך הדין עופר סולר, שעוסק בתחום הרשלנות הרפואית למעלה מ-20 שנה, מסביר כי מומלץ לבחור באופן מושכל בעורך הדין, שלא רק יבטיח אלא גם ידאג, שתקבל את מירב הפיצויים להם הנך זכאי.

הסקירה הבאה תאפשר גם לך לקבל החלטה טובה ומוצלחת יותר בשאלת הייצוג המשפטי בתביעה העתידית שלך.

לא מתפשרים, תובעים רק עם מומחים!

מאות תביעות רשלנות רפואית מוגשות מדי שנה על ידי אזרחים נפגעי מערכת הבריאות, אבל רק ב- 20% מהמקרים התובע מקבל תשלום כלשהו.

חלק נכבד מאותם תיקים עברו תחת ידיו של עורך דין סולר. לאורך שש שנות עבודתו ייצג קופות חולים, בתי חולים, רופאים וחברות ביטוח במשרד הגדול בישראל לתביעות רשלנות רפואית מטעם הנתבעים.

לדבריו, קשה מאוד לחדור את חומות ההגנה של מערכת הבריאות. מערך לחימה שלם של כוח אדם מוכשר מגובה בתקציבי עתק ממתין לתובעים בשערי בית המשפט. בנוסף, מרבית הרופאים בארץ כפופים לממסד באופן כזה או אחר ולכן לא ימהרו לחתור תחתיו.

כדי שהתובע יצא עם ידו על העליונה, עורך הדין צריך למצוא את הפרצה. זאת יוכל לעשות רק אם יהיה בקיא בחומר, למוד ניסיון של מקרי עבר דומים עמם התמודד וכל זאת, תוך שהוא מעורה בשינויים הנעשים בחוק ועוקב אחר פסקי דין חדשים.

רק עורך דין שמשקיע את כל מרצו, באופן רציף, יומיומי ושיטתי בתחום הרשלנות הרפואית ובו בלבד, יוכל להוביל את התביעה לניצחון.

גודל הפיצויים כגודל הניסיון

ידע תיאורטי בתחום הרפואה וניסיון של עבודה במוסד רפואי מהווים יתרון משמעותי בתביעות רשלנות רפואית. בראש ובראשונה, כדי שתהיה עילה מספקת להגשת תביעה, עורך הדין נדרש להוכיח שישנו קשר סיבתי בין ההליך שנעשה לנזק שהתקבל ולאחר מכן עליו להוכיח שהנזק הוא תוצר של רשלנות ולא טעות אנוש תמימה.

לכן, עורך הדין חייב לדבר את השפה הרפואית, להכיר מונחים מקצועיים ולגלות הבנה בהליכים רפואיים.

בשלב השני, לאחר שהנזק אומת, נעשית הערכת פיצויים. הידע והניסיון שרכש עורך הדין יכריעו מה יהיה גובה הפיצויים והיקפם. למשל, במקרה מפורסם של תיק תביעה בגין לידה שהסתיימה בתינוק מת, הוערכו פיצויים בגובה כמיליון וחצי שקלים. בהמשך הוכח כי התינוק נולד חי ורק לאחר מכן נפטר, הוכפל סכום הפיצויים!

על מנת לאשר את הטענה כי התינוק היה בחיים אפילו למספר שניות או דקות בטרם נפטר, היה צורך לאתר בתיעוד הרפואי של המקרה, סימני חיים ברורים של התינוק ברגע שנולד ורישום שהעיד על ביצוע החייאה.

עורך דין סולר בוגר תואר ראשון בסיעוד ומנהל רפואי, עבד לאחר לימודיו בתפקיד פרא רפואי בבית החולים תל השומר. בהיותו חלק מהסגל הרפואי, השתתף בניתוחים, ביצע מעקב אחר מטופלים, ניהל תיקים רפואיים והכיר את הפרוצדורות הרפואיות בכללותן. סולר מסביר שהניסיון המעשי והידע שצבר, הם שאפשרו לו לפענח את המידע הרפואי ולתרגמו לכתב תביעה.

כמובן, שלא משנה איזה סכום ינקב, שום דבר לא יוכל לפצות על האבדן או למזער את הכאב. אבל כן אפשר לנסות ולהקל עד כמה שניתן, על אלו שנשארים להתמודד עם הפגיעה ונושאים אותה עמם לכל מקום וליתר חייהם.

עורך דין שבוחר לייצג תובעים במקרי רשלנות רפואית, מחויב לעשות ככל האפשר כדי שלקוחותיו יקבלו את מקסימום הפיצויים המגיעים להם. מומחיות, וותק וניסיון בתחום, הם תנאי הכרחי לכך.

אין טעם לתביעה בלי מומחה רפואי מוביל!

כאשר האזרח הקטן והבלתי מיומן יוצא להילחם בממסד הגדול והמאורגן, הנשק היחיד שעומד לרשותו הוא עורך דינו. אך גם עורך הדין לבדו לא מספיק, עליו לחבור לחוליה נוספת בשרשרת התביעה, רופאים מומחים, שלמרות חשיבותם הרבה בתיק, הם כמעט תמיד החוליה החסרה.

חוות הדעת של הרופא המומחה תבסס את עיקר הטענות מול המוסד הרפואי ותשמש כעדות תומכת בבית המשפט, בלעדיה, לא ניתן להגיש את כתב התביעה.

כאמור, רובם המוחלט של הרופאים יעדיפו לא לצאת כנגד עמיתיהם לעבודה או המערכת שמספקת להם פרנסה ויסרבו לתת את חוות הדעת. מצב זה מותיר לנפגעי הרשלנות הרפואית שתי ברירות, לשלם הון עתק לרופאים הבודדים שמוכנים לספק את השירות, או לטוס לחו"ל לקבל חוות דעת מקצועית מרופאים זרים מה שבמקרים רבים כלל בלתי אפשרי.

לעורך הדין סולר ניסיון ארוך שנים בתחום והכרות אישית עם מיטב המומחים הרפואיים בארץ - בכל תחום רפואי. לקוחות המיוצגים על ידי עו"ד סולר נשלחים תוך ימים ספורים לבדיקות מקיפות וקבלת חוות דעת איכותיות ומדוייקות, ללא כל עיכובים מיותרים ומבלי להתפשר.

עורך דין בעל קשרי עבודה אישיים, ארוכי שנים, עם מאות מומחים רפואיים, יחסוך ללקוחותיו זמן, כסף, עוגמת נפש מיותרת ויתרה מכך, ימקסם את האפשרות לזכות בפיצויים בסכום ראוי ומכובד בבית המשפט.

זה הרגע לבחור עורך דין – תבחרו נכון!

עליכם לבדוק היטב בטרם ההחלטה מי האדם שעומד מולכם והאם הוא אכן המתאים ביותר לביצוע המשימה.

עורך דין שיבטיח את הצלחתכם הוא עורך דין בעל רקע אקדמי רלוונטי, שיודע את מערכת המשפט על בוריה ולמד את המערכת הרפואית לעומקה.

כזה השולט בספרות מקצועית, פסקי דין בכלל והלכות של בית המשפט העליון בפרט. יותר מכל, עורך דין שמאמין בצדקתכם, ומקדיש את חייו המקצועיים לטובת לקוחותיו - נפגעי הרשלנות הרפואית ממש כמוך.

חשוב לזכור, הצלחת התביעה וגובה הפיצויים שתקבלו תלויים בעורך הדין שתבחרו, אבל הבחירה בעורך הדין הנכון תלויה רק בכם.

דרגו אותנו: | דירוגך () בוצע בהצלחה דירוג ממוצע (5) | דירוגים (47)

5 stars - based on 47 reviews

קראו עוד

סגור

מיקומך באתר: רשלנות רפואית בחירת עורך דין

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

16 באוגוסט 2020

עורכי הדין שלנו עונים ...

עורכת הדין ארבל קפלינסקי ועורך הדין עופר סולר עונים לשאלות נפוצות בנושא רשלנות רפואית!

קרא עוד

20 בינואר 2023

פגיעה במבנה של כרומוזום 5

שינויים במבנה של כרומוזום 5 עלולים לגרור תסמונות גנטיות קשות ובכל מקרה, ניתן וראוי לאבחן שינויים ...

קרא עוד

20 בינואר 2023

תסמונת יעקובסון: מחיקה...

כגודל המחיקה של הזרוע הארוכה בכרומוזום 11 כך היקף ההסתמנות של תסמונת יעקובסון על הילד/ה! חשוב לדע...

קרא עוד

20 בינואר 2023

פגיעה במבנה של כרומוזו...

במקרה של אבחון פגיעה במבנה של כרומוזום 11 רק לאחר הלידה, צריך לבדוק מדוע הפגיעה לא אובחנה כבר בתח...

קרא עוד

23 בינואר 2023

הצ'אט בוט הראשון בעולם...

המדריך המקוון המקיף והעדכני בישראל, בצ'אט בוט [מסנג'ר / ווטסאפ] לשימוש חופשי! הנגשת הזכויות וההטב...

קרא עוד

24 בינואר 2023

תנאי שימוש צ'אט בוט

תנאי השימוש בצ'אט בוט המיועד להנגשת כל הזכויות המגיעות לילדים עם אוטיזם, הוריהם ובני המשפחה. עליך...

קרא עוד

03 באפריל 2023

בדיקת צ'יפ גנטי מאבחנת...

בדיקת הצ'יפ הגנטי CMA יכולה לאבחן מאות מוטציות שגורמות לתופעות של אוטיזם, עיכוב התפתחותי, אפילפסי...

קרא עוד

10 באפריל 2023

אבחון גנטי בהריון חשוב...

הגיע הזמן שכולנו נפנים ונכיר את העובדות: האבחון הגנטי במהלך ההריון חשוב לכל אשה, בכל הריון ללא יו...

קרא עוד

24 באפריל 2023

אבחון אוטיזם במכון להת...

הכירו מקרוב את הליך אבחון האוטיזם במסגרת המכון להתפתחות הילד, כיצד מתבצע האבחון, מי בודק את הילד....

קרא עוד

06 בספטמבר 2023

חשוב להכיר: בדיקת צ'יפ...

עורך הדין עופר סולר מסביר על חשיבותה ויעילותה הרבה של בדיקת השבב הגנטי לאיתור מומים גנטיים בעובר...

קרא עוד

25 בספטמבר 2023

הגדרת תשוש נפש לעניין ...

חשוב לדעת כי רבים מהילדים על הספקטרום האוטיסטי זכאים לתגמולים מהביטוח הסיעודי בקופת החולים [או בי...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 36