פורום רשלנות רפואית

נושא
מחבר

יעל 11/06/2018 09:45
בוקר טוב עורך דין עופר סולר

הבן שלי בן ה3.5 היה עם חום גבוה בשישי שבת האחרונה. ושמתי לב שהוא בקושי נותן שתן אז נתתי לו לשתות יותר ובכל זאת לא עזר. ביום שבת עשה פיפי בצבע חום / אדום ממש כמו דם ופה נידלקה לי נורה אדומה שמשהו לא בסדר.
התקשרתי לבקש הפנייה לחדר מיון ואמרו שאין צורך ועלי לגשת למרפאת ביקור רופא שיבדק.

הגענו לביקור רופא , מעבירים אותו לאחות לבדיקת חום למשקל ..וציינתי שהפיפי של הילד מאוד מוזר הצבע שלו כהה מהרגיל..אמרה לי תיכנסי לרופא.

נכנסנו לרופא שבדק אותו ותוך כדי בדיקה שוב מציינת בפניו שהיה לו חום גבוהה עולה ויורד ופיפי מאוד כהה על גבול האדום.

ביקשתי שיעשו בדיקת שתן ולא עשו ..אמרו שהכל תקין והוא צריך פשוט לשתות יותר וזהו.

יצאתי מישם ממש לא רגועה ,קבעתי תור לרופא שלו ליום ראשון על הבוקר, הגענו אליה והסברתי לה למה הגענו .. ובפעם נוספת העלתי את נושא הפיפי שהיה לי קצת מוזר ..עשתה לו מיד בדיקת שתן ונדהמה מהצבע של הפיפי..
נתנה לי מיד הפניה למיון בלי יותר מידי הסברים.. ואמרתי שסביר להניח שמאשפזים ל24 שעות להשגחה ..
הגענו למיון .. בדיקות דם ושתן מעידות על מצב חמור באמוגולובין של הילד שירד מ12.5 ל7.5
הרופא אמר ש-מה שנותר לעשות זה לתת מנת דם כי הילד איבד הרבה מאוד דם (בפיפי) והגיע למצב של סכנת חיים!

קיבל מנת דם ועירוי נוזלים. מאושפזים כבר כמעט שבוע ללא סיבות מוצדקות למה שקרה.
בנתיים עדיין ממשיכים בבדיקות.

השאלה שלי,

האם לפי דעתכם ניתן לתבוע את הביקור רופא על רשלנות רפואית? על זה שלא עשו את כל הבדיקות שצריך ... למרות שביקשתי מהם .. ושיחררו הביתה וכתבו שהכל תקין.

אני משתגעת שככה יש זילזול בבני אדם.

כששאלתי טלפונית אחיות להתייעץ מה עושים וציינתי שהילד נראה לא כרגיל עם חום גבוה ופיפי אדום. אמרו רק שישתה הרבה וזהו. ושאלתי אם צריך להגיע למיון אמרו שאין צורך.

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 36