פורום רשלנות רפואית

נושא
מחבר

רחלי 29/07/2015 15:03
בשעה טובה ומוצלחת ילדתי את בני בכורי לפני 3 שבועות .
לבני היתה צהבת חריפה , ונשאר באשפוז מעבר לאשפוז תינוק ׳רגיל׳, וגם לאחר השחרור הוחזר לאשפוז בשנית. (לטעמי לא היה נכון לשחררו מלכתחילה).

במהלך האשפוז הובהר לי שוב ושוב חשיבות חלב אם להחלמתו, ועשינו מאמצים רבים להניק ולשאוב חלב
(פרוצדורה מאחר שהתינוק היה מאושפז אך אני לא הייתי)
כשהשתחרר הזמנתי יועצת הנקה, מאחר שירד במשקל.

והתחוור לי שלבני לשון קשורה. הדבר מקשה עליו לינוק וכעת יש לבצע פרוצדורה רפואית - כשהוא בן 3 שבועות.

ציינה שאם היה מתגלה קודם הוא היה סובל פחות ומראש ההנקה (שעבורי היא ערך עליון) היתה מוצלחת וגם ההחלמה מהצהבת היתה מהירה יותר.

ביצוע הפרוצדורה אצל רופא מומחה עולה 1000 ש״ח, אבל ממש לא אכפת לי מהכסף.

מדובר על רשלנות רפואית לכל דבר.

בדיקת רופא בנקל היתה מגלה זאת - שם היה מתבצע טיפול מיידי בבית חולים.

שוחחתי עם אמהות נוספות . הדבר חוזר על עצמו.

אני רוצה לדעת אילו אמצעים משפטים עומדים לרשותי - כאשר המטרה היא לחייב בית חולים לבצע את הבדיקה לכל תינוק - בנוהל .
קשה לי להסביר את הסבל סביב זה .

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 36