פורום רשלנות רפואית באתר Malpractice - דיון בנושא שאלה לפני תביעה אם בכלל......
שאלה לפני תביעה אם בכלל... - פורום רשלנות רפואית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

לשיחת יעוץ עם עו"ד סולר חייגו: 03-7369254
מאמרים אחרונים
יצירת קשר עם עו"ד עופר סולר
כל התגיות

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
שאלה לפני תביעה אם בכלל...
תאריך ושעה: 01/12/2016 08:09 חייגו 03-7369254 או ליחצו כאן לפניה
לפני 7 שנים (הייתי בת 14) הייתה לי נקודה אדומה שנשארה לי כצלקת מעקיצה בבית החזה שמאוד הפריעה לי בעין והיה חשוב לי להוריד אותה. הרופא מקופת חולים נתן לי הפנייה , באותה תקופה היה פתוח המיון בקריית שמונה ושם ביצעו לי את הניתוחון עם הרדמה מקומית. הרופא הכירורג אמר לי אל תדאגי תוך 3 שנים לא יהיה לך שום סימן!! אחרי יומיים בערך הורידו לי את התפרים בקופת חולים . במשך השנים הניתוח כאב לי קיבלתי משחות מהרופא משפחה להרגעת הכאבים מה שלא עזר לי.. הניתוח נישאר אדום ופתוח ולא אסטתי בכלל. החלטתי שאני רוצה לתבוע על הנזק שנגרם לי מבחינה אסתטית, ומבחינה רפואית שזה עוד פתוח, כואב, ורגיש לשמש. וגם בדיוק בוי של המחשוף שלכל בחורה זה היה מפריע. בכל אופן החלטתי להתחיל בלאסוף את החומר הרפואי סביב הניתוח וכשהתקשרתי לקופת חולים מסתבר שאין תיעוד של ההפנייה לניתוח הזה. אז התקשרתי לבית חולים זיו למחלקת רשומות (המיון בקריית שמונה סגור, וכשהיה פתוח הוא היה שלוחה של בית חולים זיו) וברשומות אמרו לי שאין תיעוד מהתאריך הזה, ואין סיכוי שהם לא רושמים ולא מתעדים. בכל אופן אין להם תיעוד ולא חל עבורי חוק ההתיישנות מכיוון שהייתי קטינה ורק מגיל 18 חוק ההתיישנות חל.

אז א. אני מעוניינת לתבוע על הנזק שנגרם לי מבחינה רפואית ואסטתית

וב. אני רוצה לתבוע על כך שאין שום תיעוד רפואי בתיקים הרפואים שלי בקופת חולים ובבית חולים.

זה אפשרי? זה נכון לעשות? תודה רבה נגה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

משרד עורכי דין עופר סולר - מומחה לרשלנות רפואית

לתיאום פגישה עם עורך דין עופר סולר חייגו: 03-7369254

סניפי משרדנו: תל אביב (מגדל עזריאלי), חיפה, באר שבע

ליחצו כאן לחזרה לדף הבית של אתר Malpractice

ליחצו כאן לחזרה לעמוד הראשי של פורום רשלנות רפואית

שאלה בנושא: שאלה לפני תביעה אם בכלל... - פורום רשלנות רפואית