עורך דין עופר סולר רשלנות רפואית
שיחה אישית עם עו"ד עופר סולר: 072-334-0001

פורום רשלנות רפואית

נושא
מחבר
תאריך ושעה

התעייצות
02/05/2015 10:25
שלום רב ,

בהמלצת רופא המשפחה הופנתי לניתוח בריאטרי מסוג מעקף קיבה. בטרם הגעתי למנתח מומחה היה עליי להצטייד בעשרות בדיקות...ביולי 2013 , פניתי במסלול פרטי למנתח, שהיה הגון למדי ובעקבות ההיסטוריה הרפואית שלי טען שלא ניתן לערוך ניתוח מסוג זה בבתי חולים פרטיים אלא בבתי חולים ציבוריים שיש להם מענה רחב יותר ובטוח יותר.

ביקש שאקבע תור לבי"ח שיבא תל השומר שבו עבד לקביעת מועד לניתוח. אחת הבדיקות המקדימות העלתה צורך בניתוח כיס מרה. הוסבר לי שאוכל לקיים את שני הניתוחים במקביל ואף רצוי להימנע מהליכים כפולים מהסיבות הברורות . בנובמבר 2013 ניגשתי למנתח בבי"ח שיבא שציין בפניי שאוזמן לניתוח מעקף קיבה וכיס מרה בתוך שלושה ארבעה חודשים. הזמן נקף והתור בושש להגיע כשיצרתי קשר עם המרפאה הודיעו לי שמנתח זה (מנהל המרפאה) אינו עובד עימם יותר. הייתי צריכה לשלוח את כל המידע הרפואי שוב ולהמתין לתורי . שוב המתנה ארוכה ולאחר אינספור טלפונים ושוב בדיקות וריצות זומנתי לניתוח ב1.2.2015.היה לי קושי כחברת הכללית להוציא התחייבות והיה עליי להוכיח שבשיבא טובי המומחים לניתוח זה.לאחר מאבק זכיתי באישור הקופה. ביום הניתוח היה עומס חריג של מאושפזים וניתוחים... ניגשתי לניתוח לאחר שנתיים מתחילת התהליך התעוררתי מהניתוח מסוג הסרת כיס מרה... היה מי שהחליט לבחור בניתוח המינו י הקצר ולא בניתוח אליו נרשמתי , חיכיתי, השקעתי זמן מאמץ ואנרגיה ובהחלטה שערורייתית ממש סגרו אותי, וביקשו ממני לבוא במועד מאוחר לניתוח העיקרי. כיס המרה לא היה דלקתי מעולם לא אושפזתי בגינו מצבו לא היה קריטי , גם לפי מהלך הניתוח כך שהזילות שברווחתי ובטובתי בוודאי בבריאותי היא החלטה שיש בה לדעתי והערכתי רשלנות וזלזול בזכויות המטופל שלי.

חודש וחצי לקח לי להתאושש . טענת המנתח שניתוח כיס המרה התארך (כשעתיים וחצי הייתי ערה) היא לא עניינית כי מלכתחילה נאמר לי שאהיה כ-6 שעות בניתוח. מה בין כמות המטופלים באותו יום לבין ההחלטה למנוע טיפול מיטבי בי. ניתוח ריאטרי המוגדר כניתוח מציל חיים. (חולת סכרת) אימא לשלושה קטינים בת 47 אין בעיה לרטש את גופי שלא לצורך ולסכן אותי בהרדמה נוספת, ניתוח נוסף וכמובן החלמה והתאוששות ארוכים... הקופה שלי לא הייתה משתתפת בעלויות לניתוח כיס מרה . יכולתי לבצעו חודשים רבים קודם. לא מגיעים למרכז להשמנת יתר עמנ לעבור ניתוח כיס מרה... הקלות הבלתי נסבלת שבה התקבלה ההחלטה היא מקוממת ולדעתי לא אתית. איך עליי לפעול אל מול מחדל זה, רשלנות רפואית קובלנה פלילית ? אודה לך תגובתך ועזרתך. בברכה לוגי

חוות דעת מקצועית

רוצה להכיר את כל האפשרויות שבפניך ולקבל החלטה מושכלת? פנה/י אלינו:

מכתבי תודה והערכה

"חשוב היה לי גם לכתוב ולהגיד תודה, עוד פעם, על הטיפול המשפטי שלך ושל צוות המשרד בתביעת הפיצויים שלנו מול בית החולים תל השומר. הגענו אליך בהמלצה של רופא בכיר ולמרות הקשיים, קיבלנו פסק דין ופיצויים הולמים"

ד.מ. סביון

"עופר סולר היקר, אין לנו מילים לתאר את הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שקיבלנו ממך, לאורך 4 וחצי שנים שבהם ניהלת את התביעה מול בית חולים העמק בתבונה רבה, עמדת לצד בני המשפחה בכל עת ובכל עניין. מאחלים לך רק בריאות והצלחה"

משפחת ב.ע. חדרה

"פנינו למשרדך כשנה וחצי אחרי אירוע קשה של לידה שהסתבכה, ליווית והפנת אותנו אל המומחים הרפואיים והגשת תביעת פיצויים שהסתיימה במהירות, בדרך של פשרה ומבלי להגרר להליכים משפטיים מיותרים וכואבים. על כל אלה תודתינו"

בני הזוג בצרה

"עו"ד עופר סולר ייצג את המשפחה בתביעה נגד גניקולוג וקופת חולים מאוחדת. זכינו להכיר את המומחה המשפטי הטוב ביותר בתחום בזכות המלצה של קרוב משפחה והגענו לתוצאה ראויה, שעזרה להמתיק ולו במעט את חומרת הפגיעה והשפעותיה"

ב.פ. בני ברק

מידע משפטי ועדכונים:

27 במרץ 2024

עורכי הדין שלנו עונים ...

עורך הדין עופר סולר, מבכירי עורכי הדין בישראל בתחום הרשלנות הפרואית עונה לשאלות נפוצות בנושא רשלנ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות בשל ייעוץ גנטי ...

סכומי הפיצויים שנפסקים במקרים של רשלנות רפואית במסגרת הייעוץ הגנטי שניתן להורים לעתיד בשל לידת יל...

קרא עוד

28 במרץ 2024

עברת ניתוח קשירת חצוצר...

עברת ניתוח קשירת חצוצרות? הניתוח נכשל ונכנסת להריון לא רצוי? יתכן ומאד כי המדובר במקרה של רשלנות ...

קרא עוד

28 במרץ 2024

מגיע לך לקבל תשובות במ...

עורך דין עופר סולר: מעל 21 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בלידה. פני/ה להערכת סיכויי התבי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תביעות רשלנות רפואית ב...

בעיות וכשלים חמורים לאורך חודשי ההריון ובעיקר בזמן הלידה עלולים לגרום לשיתוק מוחין ולנזק בלתי הפי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

שמירה לקויה ואובדן עוב...

בני זוג תבעו את בית החולים תל השומר בשל התרשלות בשמירה על עוברים מוקפאים בטיפולי IVF וזכו לפיצויי...

קרא עוד

28 במרץ 2024

הרופאים טעו בפענוח תוצ...

בדיקת השקיפות העורפית מסייעת לרופא המלווה את מעקב ההריון שלך להעריך את הסיכויים ללידת ילד/ה הלוקה...

קרא עוד

28 במרץ 2024

תסמונת ויליאמס והחובה ...

תסמונת האהבה הנה אחת מהתסמונות הגנטיות השכיחות ביותר ובכל מקרה, חשוב לדעת כי ניתן לאבחן את המוטצי...

קרא עוד

03 באפריל 2024

רוט סולר תביעות ביטוח:...

עורך הדין עופר סולר שותף בפירמה רוט סולר - תביעות ביטוח, המתמחה בייצוג תובעות ותובעים בתביעות מול...

קרא עוד

03 באפריל 2024

על אודות עורך דין עופר...

לעורך הדין סולר ניסיון של למעלה מ-20 שנים בניהול תביעות רשלנות רפואית מורכבות...

קרא עוד

03 באפריל 2024

עופר סולר רשלנות רפואי...

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בישראל, עורך הדין עופר סולר עומד לרשותך! המש...

קרא עוד

פניה אישית ודיסקרטית

עורכי הדין שלנו לרשותך, בכל שאלה! פנה/י לקבלת ייעוץ משפטי אישי ותשובות בכל שאלה:

טלפון: 072-334-0001

פקס: 03-7369345

מרכז עזריאלי 1, קומה 24