עו"ד רשלנות רפואית - עורך דין עופר סולר עוסק בייצוג נפגעי רשלנות רפואית מזה שנים רבות.
עו"ד רשלנות רפואית - אודות עורך דין סולר מנהל אתר Malpractice
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

לשיחת יעוץ עם עו"ד סולר חייגו: 03-7369254
מאמרים אחרונים
יצירת קשר עם עו"ד עופר סולר
כל התגיות

עו''ד רשלנות רפואית - עורך דין סולר

Hebrew
תאריך: 11/10/2011 13:17   

משרד עורך דין עופר סולר - רשלנות רפואית, יעוץ משפטי ותביעות פיצויים

אתר Malpractice מנוהל על ידי משרדו של עורך דין עופר סולר. המשרד עוסק מזה שנים רבות בייצוג נפגעים והגשת תביעות לפיצויים בגין נזקי רשלנות רפואית ותוצאותיה. עו"ד סולר הינו בעל נסיון רב והכרות רבת שנים עם תחום המשפט והרפואה.

משרדנו נמצא במגדלי עזראילי בתל אביב. בכל עניין הנוגע לענייני רשלנות רפואית וזכויות החולה,
ניתן ליצור קשר אישי עם עו"ד סולר בטלפון: 03-7369254

בעבר ובהווה טיפל ומטפל במגוון אירועים שבהם נגרם נזק בשל טיפול רפואי רשלני כגון: פגיעות במהלך טיפול בבית חולים, טיפול רפואי סניף קופת חולים, טיפולי אסתטיקה, טיפולי שיניים, ניתוח פלסטי, לידה, מעקב הריון בעייתי ועוד.

עו"ד סולר הינו בעל השכלה פארא רפואית נרחבת – הוא בעל תואר ראשון בסיעוד, תעודת אח מוסמך וקורס על בסיסי בחדר ניתוח. בעבר עבד במשך ארבע שנים כאח חדר ניתוח באחד מבתי החולים הגדולים במדינת ישראל.

בצה"ל שירת כקצין וכיום הינו רב - סרן במילואים בחיל הרפואה ובעל הכרות קרובה עם מערכת הבריאות על כל ענפיה בישראל.

עופר סולר עורך דין רשלנות רפואית - השכלה ולקוחות

משרד עורך דין סולר מייצג אך ורק נפגעים בשל רשלנות רפואית. בעבר עסק בייצוג נתבעים – קופות חולים, בתי חולים, מרפאות פרטיות ועוד. עובדה זאת מחזקת את הכרותו עם תחום המשפט הרפואי וייצוג נפגעי טיפולים כושלים.

ההשכלה הרפואית, הניסיון וההכרות עם חברות הביטוח והגופים הנתבעים מקנים לעו"ד סולר יתרון יחסי בניהול תיקי תביעה, אשר ביחד עם הידע והניסיון המשפטי הנרחב של המשרד מבטיח ללקוח ייצוג משפטי איכותי ומיצוי זכויותיו לקבלת פיצוי מרבי בשל פגיעתו.

המשרד עומד בקשר עם מומחים רפואיים מובילים בתחום הרפואי ובין השאר: אורטופדים, אונקולוגים, גניקולוגים, פסיכיאטרים, פסיגולוגים, נוירולוגים, כירורגים ובתחומים אחרים.

מומחים אלה מספקים למשרד חוות דעת רפואיות ואחרות, על מנת לבסס את תביעת הלקוח על הצד הטוב ביותר.

הטיפול בכל פניה של לקוח מתחיל בפגישת יעוץ ראשונית, אשר בה מקבל הפונה הערכה ראשונית של סיכויי התביעה וכן הסבר מלא ומקיף על שלבי הטיפול בתיק, עלויות ופרק הזמן הנדרש לטיפול בכל שלב, עד להכרעה וקביעת פיצויים על דרך של פסק דין או הסכם פשרה.

המשרד דוגל בשקיפות מלאה כלפי כל לקוח, שיתוף מלא של הלקוח בכל שלבי הטיפול בתיק והתפתחויות, תוך מתן אפשרות לקיים בכל שלב פגישת עדכון אישית.

ניהול תביעת פיצויים בגין נזקים שנגרמו באירוע המוגדר כרשלנות רפואית דורש יצוג של עו"ד מנוסה, אשר לו הכרות עם התחום המורכב של תביעות בגין נזקי גוף שנגרמו בעת טיפולים רפואיים.

משרדנו מקפיד על קבלת עידכונים אודות חידושי הפסיקה בתחום עיסוקו על מנת להגיע לרמת מצוינות מרבית, שתוביל לכך שכל לקוח יקבל את השירות המשפטי והייצוג הטוב ביותר.

באילו תחומים אנו מייצגים נפגעי רשלנות רפואית?

המשרד עוסק בין השאר בייצוג נפגעים עקב עקב טיפולים כדלקמן: רשלנות רפואית בלידה, אי אבחון מומים ומחלות גנטיות שונות, איחור ורשלנות באבחון מחלות קשות וגידולים, פגיעות והסתבכות של ניתוחים שונים, אי אבחון התקפי לב ומקרים של אירוע מוחי, טעויות ורשלנות של רופאי משפחה ורופאים מומחים בקופת חולים, כשלון טיפולים קוסמטיים, טיפולי יופי, ניתוחי חזה או ניתוח פלסטי אחר, טיפולים רפואיים במרפאות פרטיות ובמקרים רבים אחרים ניתן לתאם פגישות בסניף חיפה, תל אביב וכן באר שבע.

ליחצו: הפורום של Malpractice - בואו לשוחח ולהתייעץ עם עו"ד סולר

ניתן לפנות אלינו בטלפון או באמצעות לחיצה כאן ולקבל יעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות וללא תשלום.

לשיחה מיידית עם עו"ד חייגו: 03-7369254